Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Przeworska

 

KIEROWCAPrzeworsk jest miejscowością, która może poszczycić się historią osadnictwa, sięgającą epoki kamienia. W tej dawnej siedzibie polskiej magnaterii ma się okazję podziwiać ok. 110 zabytkowych obiektów, wśród których wyróżnia się klasycystyczny Pałac Lubomirskich, barokowy Ratusz i jedyny w Polsce żywy skansen “Pastewnik”. Przybywający do Przeworska turyści mogą wyruszyć na atrakcyjne pod względem kulturoznawczym szlaki, takie jak Turystyczny Szlak Gniazd Rodowych Lubomirskich czy Szlak Architektury Drewnianej. Współczesny Przeworsk jest lokalnym ośrodkiem administracyjnym oraz oświatowym. Począwszy od 2008 r. tworzona jest tu miejska teleinformatyczna sieć szerokopasmowa, dzięki której mieszkańcy objęci są darmową siecią internetową. Miasto leży na skrzyżowaniu ważnych arterii komunikacyjnych, znajduje się tu także węzeł trzech linii kolejowych. Przeworsk jest również jednym z punktów, z którego możesz wyruszyć w podróż nowoczesnymi busami do Niemiec, Belgii i Holandii z firmą Optima Bus.

Przewozy międzynarodowe z Przeworska komfortowymi busami

Oczekujesz, że wielogodzinny przejazd busami do Niemiec, Belgii i Holandii z Przeworska odbędziesz w komfortowych warunkach oraz przyjemnej atmosferze? Taką właśnie podróż zorganizuje Ci doświadczona firma przewozowa, jaką jest Optima Bus! Doskonale rozumiemy, że cenisz swój czas, dlatego przyjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres i zapewnimy spokojną jazdę dokładnie tam, dokąd planujesz. W Przeworsku korzystasz z bezpłatnego Internetu, szukasz więc przewoźnika, który oferuje to samo udogodnienie? W naszych busach do Niemiec, Belgii i Holandii pasażerowie mają dostęp do darmowej sieci WiFi przez cały czas trwania podróży.

Najlepsze firmy transportowe, do których się zaliczamy, są w stanie oferować swoim podróżnym konkurencyjne ceny. Jeżeli podejmujesz wojaże z dzieckiem, u nas możesz liczyć na atrakcyjny rabat. Proponujemy także zniżkę osobom podróżującym w minimum trzyosobowej grupie. Nasi stali klienci wiedzą doskonale, że w podziękowaniu za ich zaufanie co szósty przejazd z nami kosztuje ich jedynie symboliczną złotówkę. Zostań jednym z nich i ciesz się najlepszymi cenami biletów za przewozy międzynarodowe z Przeworska!

Wachlarz usług Optima Bus obejmuje nie tylko przewóz osób. W obszernych bagażnikach busów transportujemy również paczki oraz korespondencję. Nadanie przesyłki do Niemiec z Przeworska jeszcze nigdy nie było tak proste!

Na tę usługę otrzymasz dodatkowy upust, jeśli zbierzesz i zostawisz nam 50 nakrętek od napojów. Nakrętki zostaną przekazane chorym i potrzebującym, zatem gorąco zachęcamy do przyłączenia się do prowadzonej przez nas akcji.

Misją firmy Optima Bus jest bezpieczna oraz komfortowa podróż pasażerów. Zaufaj naszym specjalistom, a wysoko wykwalifikowani kierowcy Optima Bus wygodnie i szybko dowiozą Cię do celu Twojej podróży.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+