Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Piotrkowa Trybunalskiego

 

KIEROWCA Piotrków Trybunalski to miasto, w którym znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy rozrywki, jak i osoby ceniące sobie walory historyczne. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek Bykowskich, który kiedyś należał do wsi Byki. Obecnie obiekt nie jest przeznaczony do zwiedzania dla turystów, zatem można podziwiać budowlę tylko z zewnątrz. Co jeszcze ciekawego możemy znaleźć w Piotrkowie Trybunalskim? Najmłodszym z pewnością spodoba się Centrum Edukacyjno-Rozrywkowe. Natomiast wielbiciele mocnych wrażeń doskonale odnajdą się w Aeroklubie Ziemi Piotrkowskiej. Jest to jeden z większych ośrodków szkoleniowych, do którego przyjeżdżają również osoby spoza Polski.

Busem z Piotrkowa Trybunalskiego

Planujesz podróż do Europy Zachodniej? Zastanawiasz się, jaki środek transportu byłby najodpowiedniejszy? Nie rozmyślaj dalej — wybierz podróż z Optima Bus! Nasze busy kursują do Niemiec, Belgii i Holandii z Piotrkowa Trybunalskiego. Za bezpieczeństwo naszych pasażerów odpowiadają wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Natomiast komfort podróżowania zapewniają nowoczesne busy. Zadbaliśmy o to, aby pasażerowie mieli wystarczającą ilość miejsca, by móc wygodnie odpocząć. Marzyłeś o chwili dla siebie, w której w końcu poczytasz książkę lub obejrzysz ulubiony serial? To właśnie ten moment. Możesz oddać się chwilom relaksu, a my dowieziemy Cię bezpiecznie w wyznaczone miejsce.

Nie tylko przewozy międzynarodowe z Piotrkowa Trybunalskiego są naszą specjalnością. Czasami zachodzi potrzeba szybkiego wysłania paczki poza granice kraju. Nie chcesz długo czekać? Skontaktuj się z nami! Zapewniamy ekspresowe doręczenie przesyłek. Dostarczamy je do Niemiec, Holandii czy Belgii z Piotrkowa Trybunalskiego i innych polskich miast.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+