Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Rzeszowa

 

KIEROWCA
Rzeszów to duże, przemysłowe, a także akademickie miasto. Jest nie tylko jednym z najbardziej znanych centrów przemysłowych kraju, ale również głównym ośrodkiem naukowym i kulturowym regionu podkarpackiego. Członkowie znanego rodu Lubomirskich już w XVII w. dbali aktywnie o rozwój tutejszego szkolnictwa oraz kultury. Początki oświaty w Rzeszowie sięgają jednak aż XV w. Obecnie tysiące studentów kształci tu się tu w licznych uczelniach państwowych i prywatnych. Do najbardziej prestiżowych zalicza się Uniwersytet Rzeszowski, Politechnika Rzeszowska oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania.

Kontynuujesz naukę na studiach za granicą? A może pragniesz tam poznać osobiście znajomych z mediów społecznościowych? Bez względu na powód, jeśli jesteś właśnie w trakcie poszukiwań przewozów międzynarodowych z Rzeszowa, Optima Bus to najlepszy wybór!

Optima Bus – przewozy busami do Niemiec, Belgii i Holandii

Naszymi busami do Niemiec, Holandii i Belgii z Rzeszowa przemieścisz się szybko, bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach dla wielu z Was niezbędne jest stałe połączenie z Internetem. Niezależnie od tego, czy w trakcie jazdy planujesz pracować na laptopie czy uprzyjemnić sobie podróż korzystając ze smartfona – w każdym naszym busie do Niemiec, Belgii i Holandii będziesz mieć stały dostęp do darmowego WiFi.

Optima Bus to nie tylko nowoczesna flota busów, ale również wysoko wykwalifikowani kierowcy, którzy przez cały czas podróży bacznie czuwają nad bezpieczeństwem pasażerów. Pragniemy podkreślić, że w cenę biletu wliczone jest ubezpieczenie podróżnego. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów!

A może masz ważną przesyłkę do Niemiec z Rzeszowa, którą zamierzasz przekazać wyłącznie w zaufane ręce? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię, że realizujemy nasze usługi w systemie door-to-door. Odbierzemy ładunek bezpośrednio z Twojego domu lub pracy i doręczymy do rąk własnych finalnego adresata. Przez cały czas odpowiadamy za ochronę paczek, dlatego realizujemy ich transport na najwyższym poziomie. Z Optima Bus nie musisz się już obawiać, że w jego trakcie wyroby ze szkła zostaną potłuczone. Z każdą przesyłką obchodzimy się ostrożnie, ponieważ mamy świadomość, że przewozimy dla Ciebie coś cennego.

Chcesz nadać paczkę na większą odległość? Trafiłeś idealnie, gdyż przesyłki od drzwi do drzwi dostarczymy również naszymi busami do Belgii oraz Holandii prosto z Rzeszowa. Zadzwoń lub napisz do nas i zamów przewóz Optima Bus już dziś!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+