Busy do Belgii, Niemiec i Holandii ze Zduńskiej Woli

 

kierownicaUrokliwą Zduńską Wolę wyróżnia atrakcyjność turystyczna, którą zawdzięcza położeniu o niezapomnianych walorach przyrodniczych. Aż jedną czwartą powierzchni gminy porastają lasy, a czyste powietrze przyciąga turystów spragnionych ucieczki z miast oraz kontaktu z naturą. Popularnym celem tutejszych wycieczek jest pobliski rezerwat “Wojsławice” oraz “Jabłecznik”. Atrakcje czekające na przybywających do Zduńskiej Woli to m.in. Dom Urodzenia Świętego Maksymiliana Kolbego, skansen lokomotyw i urządzeń kolejowych z tzw. „Izbą Historii” oraz Muzeum Historii Miasta.

Przewozy międzynarodowe bezpośrednio ze Zduńskiej Woli

Wszystkim mieszkańcom tej pięknej miejscowości Optima Bus pragnie zaoferować przewozy międzynarodowe bezpośrednio ze Zduńskiej Woli. Kursy odbywamy codziennie, a grono naszych profesjonalistów stale pozostaje do Waszej dyspozycji. Zajmujemy się organizowaniem przewozu osób nowoczesnymi busami do Belgii, Holandii i Niemiec m.in. ze Zduńskiej Woli. Aby zamówić przejazd w Optima Bus, wystarczy wysłać SMS lub wypełnić formularz rezerwacyjny na naszej stronie.

Dlaczego wybrać podróż z nami? Zależy nam, żeby każdy klient czuł się w trasie wyjątkowo. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować pasażerom komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Dlatego kierowcy busów do Belgii, Holandii ze Zduńskiej Woli, posiadający bogate doświadczenie w poruszaniu się po drogach kraju i Europy, wspomagani są przez naszych specjalistów od przewozu osób, a także nowoczesne urządzenia w pojeździe.

Jesteśmy elastyczni i zawsze dyspozycyjni dla naszych klientów. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, rozszerzyliśmy naszą ofertę o dostarczanie przesyłek do Niemiec ze Zduńskiej Woli, jak również na teren Belgii i Holandii. Za naszym pośrednictwem Wasze paczki oraz korespondencja szybko i bezpiecznie dotrą pod wskazany adres.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej lub skontaktowania się z konsultantami Optima Bus.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+