Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Legnicy

 

KIEROWCACzym cechuje się Legnica? Przede wszystkim zróżnicowaniem pod względem rozwoju miasta. Wyróżnia ją między innymi dobrze prosperująca gospodarka, bogata kultura, liczne zabytki, ale też rozwinięty sektor rozrywkowy. Do mieszkańców Legnicy swoją ofertę kierujemy także i my. Co jesteśmy gotowi zaproponować? Przewozy międzynarodowe z Legnicy — busy do Niemiec, Holandii, jak i Belgii!

Wysyłki za granicę i transport osób z Legnicy

Wybieracie się na wakacje do Belgii? A może chodzi o wyjazd do rodziny zamieszkałej w Niemczech? A co, jeżeli szukacie wrażeń, więc centrum Waszego zainteresowania jest któraś z wielkich imprez organizowanych w Holandii? Jeśli macie kłopot związany z transportem wystarczy, że skontaktujecie się właśnie z nami. Organizujemy busy do wcześniej wspomnianych krajów Europy Zachodniej, dzięki czemu na miejsce docelowe dojedziecie szybko, sprawnie, bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Może jednak nie chcecie się nigdzie wybierać, a do swojej rodziny mieszkającej u naszych zachodnich sąsiadów preferujecie wysłać paczkę? Nasza firma to strzał w dziesiątkę — zapewniamy bezproblemowe przesyłki do Niemiec z Legnicy praktycznie zawsze i wszędzie. Paczka znajduje się w centrum? Na obrzeżach? A może jeszcze gdzie indziej? Skontaktujcie się z nami, a odbierzemy ją z dowolnego miejsca!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+