Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Radomia

 

KIEROWCA
Bogata historia Radomia sięga aż X w. Zalicza się on do miast, które król Kazimierz Wielki zastał drewniane, a zostawił murowane. Struktura gospodarcza Radomia związana jest z techniką precyzyjną. Jest jednak nie tylko miejscowością o charakterze przemysłowym, ale także silnym ośrodkiem kulturalnym oraz edukacyjnym o profilu technicznym. Na lotnisku Sadków organizowane są cyklicznie międzynarodowe pokazy lotnicze Radom Air Show, które co dwa lata przyciągają wielu wielbicieli statków powietrznych. Wizytówką miasta jest poza tym Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski i Radomski Festiwal Jazzowy.

Mieszkańcy oraz władze Radomia stawiają sobie za cel ukazanie ich małej Ojczyzny jako miasta atrakcyjnego gospodarczo, kulturalnie, a także turystycznie. Sprzyjają temu mieszczące się tu aquaparki, stadiony rekreacyjne, muzea, kina i teatry.

Jako firma organizująca przewozy międzynarodowe m.in. z Radomia pragniemy, by nasze usługi przewozowe stanowiły najlepszą odpowiedź na potrzeby przeróżnych podróżujących. Niezależnie zatem, czy odbywasz wojaże w celach turystycznych czy zawodowych, przekonaj się sam, że na każdym etapie współpracy świadczymy usługi najwyższej jakości.

Optima Bus – najlepsze busy do Niemiec, Belgii i Holandii

Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem, dzięki czemu doskonale zdajemy sobie sprawę, że najlepsze oferty na rynku są połączeniem wielu czynników. Podróżnym zależy na szybkim, a zarazem bezpiecznym dotarciu do celu. W naszej firmie dba o to wysoko wykwalifikowana kadra. W jej skład wchodzą m.in. logistycy opracowujący najkorzystniejszą dla klientów trasę oraz kierowcy z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia pojazdów po drogach całej Europy.

Pasażerowie pragną odbyć przejazd komfortowo i w przyjemnej atmosferze. Dlatego dysponujemy flotą nowoczesnych busów kursujących do Niemiec, Belgii i Holandii prosto z Radomia, które są wyposażone w wygodne, regulowane fotele, sieć WiFi, odtwarzacz DVD oraz klimatyzację. Na każdym etapie jazdy nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Idealna podróż odbywa się nie tylko wygodnie i szybko, ale i za przystępną cenę. Dbając o najwyższe standardy, Optima Bus proponuje jednocześnie specjalne zniżki dla stałych klientów, grup oraz dzieci. Pamiętamy przy tym o potrzebujących. Zajrzyj do zakładki Promocje i przyłącz się do naszej akcji! Skontaktuj się z nami i zyskaj pewność, że przewozy międzynarodowe Optima Bus z Radomia to w pełni komfortowa jazda nowoczesnymi pojazdami pod opieką najlepszych specjalistów. Oferujemy ponadto atrakcyjną usługę transportową: przesyłki do Niemiec, Belgii lub Holandii odbierzemy od Ciebie z Radomia! Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz instytucji. Jeśli zależy Ci na bezpiecznym dostarczeniu do rąk własnych adresata korespondencji lub paczki – wypraw je w podróż z Optima Bus!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zarezerwuj miejsce w busie do Holandii z Radomia

Przewozy busami do Holandii z Radomia i okolic stanowią część naszej oferty. Jeśli planujesz podróż do zachodniej części Europy, zapraszamy do skorzystania z usług. Z nami dojedziesz do każdego miasta w Holandii – od Groningen, przez Enschede, Arnhem, Alkmaar, Amsterdam, Hagę, Rotterdam, po Bredę i Eindhoven. Aby skorzystać ze świadczonych przez nas usług przewozowych, wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na stronie internetowej. Dajemy także możliwość rezerwacji miejsca w busie do Holandii z Radomia poprzez wiadomość SMS.

Gdy zamawiasz przejazd drogą telefoniczną, pamiętaj o tym, by prawidłowo podać wszystkie niezbędne informacje. W wiadomości przekaż nam dane osobowe podróżującego, miejsce planowanego wyjazdu, a także adres, pod którym chcesz wysiąść. Jeżeli miejsce w busie do Holandii rezerwujesz z innego telefonu, podaj nam również numer kontaktowy.

Bezpieczne i komfortowe busy do Belgii z Radomia

Dokładamy wszelkich starań, aby przejazdy busami do Belgii z Radomia realizowane były w sposób bezpieczny i komfortowy. W tym celu korzystamy wyłącznie z nowych pojazdów, których stan techniczny jest na bieżąco kontrolowany, a wszelkie pojawiające się usterki usuwane w trybie natychmiastowym. Busy wyposażone zostały w wygodne, regulowane fotele oraz klimatyzację, co zapewnia wysoki komfort w trakcie jazdy. Co więcej, do dyspozycji Klientów pozostawiamy sieć WiFi i odtwarzacze DVD, dzięki czemu w trasie można się zrelaksować. Osoby, które planują wyjazd do Belgii z Radomia, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Facebook - like us Google+