Busy do Belgii, Holandii i Niemiec ze Staszowa

 

kierownicaIdeą napędzającą działania Optima Bus każdego dnia jest oferowanie najwyższej jakości usług w obszarze przewozów międzynarodowych mieszkańcom zarówno z dużych aglomeracji miejskich, jak i mniejszych miejscowości. Jedną z nich jest piękny Staszów, którego mieszkańców pragniemy zainteresować naszą ofertą. Ta współczesna siedziba gminy miejsko-wiejskiej może się poszczycić naprawdę długą historią. Pisemne wzmianki o osadzie sięgają bowiem aż XIII wieku. Nazwa miejscowości pochodzi najprawdopodobniej od imienia jej pierwszego właściciela – Stasza Kmiotko. W 1959 r. Staszów otrzymał aktualny herb, na którym prezentuje się Korab czyli złoty statek morski z masztem-wieżą na czerwonym tle.

Busy i przesyłki do Niemiec, Holandii i Belgii ze Staszowa

Tak wspaniały herb miasta z pewnością sprzyja potrzebom odbywania bliższych i dalszych podróży. Jak uczynić je jak najbardziej komfortowymi i zarazem zyskać bilet w korzystnej cenie? Poznajcie bliżej usługi Optima Bus!

Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem specjalizującym się w przewozie osób busami do Niemiec, Holandii i Belgii. Wyruszamy ze Staszowa, a nasze kursy odbywają się codziennie. Bogaty wachlarz udogodnień związanych z podróżą oraz realizowanie ich na najwyższym poziomie są misją naszej firmy. Bez względu na powód wyjazdu – czy to turystyczny, zawodowy czy zainicjowany innymi okolicznościami – każdy nasz pasażer może być pewny miłego przebiegu jazdy, gdyż nasze przewozy międzynarodowe ze Staszowa od początku do końca realizowane są pod opieką profesjonalistów.

Idealnie zorganizowany przejazd przez fachową firmę przewozową jaką jesteśmy, to podróżowanie bezpieczne oraz szybkie. Dlatego w cenę naszych biletów wliczone jest ubezpieczenie, nasi logistycy zaś stale pracują nad opracowywaniem najbardziej zoptymalizowanych tras.

Ponieważ dysponujemy nowoczesną flotą busów wyposażonych w pojemne bagażniki, z Optima Bus wyślecie także zaufaną korespondencję oraz przesyłki do Niemiec, odbierane ze Staszowa. Analogiczną usługę realizujemy na obszar Belgii oraz Holandii. Możecie być pewni, że w trakcie transportu będziemy się z nimi obchodzić z należytą troską, a finalnie trafią dokładnie pod właściwy adres.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+