Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Oświęcimia

 

KIEROWCA Oświęcim to miasto o bardzo dużym potencjale turystycznym. Szczególnie atrakcyjne jest dla osób, które interesują się historią Polski zarówno średniowiecznej, jak i tej z okresu II Wojny Światowej. Turyści najczęściej odwiedzają w Oświęcimiu Muzeum Zamek, wieżę obronną, tunele pod zamkiem oraz Miejsce Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau. Co roku do tego miasta przyjeżdża wiele osób zafascynowanych historią, także z różnych zakątków Europy.

Przewozy międzynarodowe z i do Oświęcimia

Wiele osób przyjeżdża do Oświęcimia w celach turystycznych z różnych krajów. Zastanawiacie się, jaki środek transportu wybrać? Jeśli chcecie podróżować wygodnie, ale i w przystępnej cenie, warto postawić na podróż busem. Możecie również skorzystać z usługi “door to door.” Na czym ona polega? Firmy takie jak nasza odbierają i zawożą pasażerów we wskazane przez nich adresy. Optima Bus dba zarówno o komfort, jak i miłą atmosferę oraz bezpieczeństwo podczas podróży busami do Niemiec, Belgii czy Holandii z Oświęcimia i innych miast. W jaki sposób? Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy odpowiedzialni są o zapewnienie pasażerom bezpieczeństwa. Oprócz tego dysponujemy nowoczesnymi pojazdami wyposażonymi w różne udogodnienia, które umilają czas w trakcie długiej podróży.

Organizujemy nie tylko przewozy międzynarodowe, zajmujemy się także szybkim dostarczaniem przesyłek do Niemiec. Z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy Oświęcimia oraz innych polskich miast. Dla nas nie ma znaczenia czy Twoja paczka jest mała czy duża, ciężka czy lekka — dostarczymy ją do krajów Europy Zachodniej tak szybko, jak to tylko możliwe!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+