Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Poznania

 

KIEROWCA O Poznaniu z pewnością słyszał każdy — to stolica drugiego co do wielkości województwa w Polsce. Słynie ze swojej architektury, kultury i regionalnych dań. Chyba wszyscy choć raz słyszeli o koziołkach poznańskich, rogalach świętomarcińskich czy słynnych pyrach z gzikiem. Poznań odznacza się niezwykle bogatą historią, której dowodem są liczne obiekty zabytkowe. Wielowiekową częścią miasta jest Ostrów Tumski, gdzie znaleźć można najstarszą w Polsce Katedrę Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Prawdopodobnie w jej podziemiach spoczywają szczątki pierwszych władców Polski — Mieszka I i Bolesława Chrobrego. Poznań to nie tylko kolebka historyczna, ale również handlowa.

Z zachodniej Polski do zachodniej Europy

Wiele osób podróżuje z i do Poznania z różnych powodów. Jedni ze względu na pracę, a inni – w celach turystycznych. Tak jak odmienne są powody, tak różne bywają środki transportu. Jednym z chętniej wybieranych jest bus. Warto jednak pamiętać o wyborze profesjonalnego przewoźnika. Właśnie taka jest nasza firma Optima Bus. Oferujemy przejazdy wygodnymi busami do Niemiec, Belgii i Holandii z Poznania! Naszym celem jest zapewnienie pełnego komfortu i bezpieczeństwa pasażerom. Nad tym czuwają wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Natomiast za wygodne podróżowanie odpowiadają nowoczesne busy, które wyposażone są w różne udogodnienia — darmowe WiFi, klimatyzację czy odtwarzacz DVD.

Przewozy międzynarodowe z Poznania to nasza specjalność, jednak to nie wszystko, co możemy zaoferować naszym klientom. Zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą nadać paczkę w Optima Bus. Zajmujemy się doręczaniem przesyłek do Niemiec oraz innych krajów Europy Zachodniej z Poznania.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+