Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Częstochowy

 

KIEROWCACzęstochowa to bez wątpienia duchowa stolica Polski. To właśnie tutaj znajduje się kolebka polskiego kultu maryjnego. W Częstochowie często gościł sam Jan Paweł II, a także wielu innych duchownych z całego świata. Przepiękne zamki i zabytkowe świątynie znajdujące się w tymi mieście sprawiają, że można się w nim zakochać od pierwszej wizyty. Warto jednak zobaczyć, co oferują nam inne zakątki świata! Postaw na wakacje zagranicą i sprawdź ofertę przewozów międzynarodowych z Częstochowy Optimabus!

Tanie i wygodne przewozy międzynarodowe z Częstochowy

Korzystne położenie Częstochowy na mapie Polski sprawia, że łatwo dostać się z niej do Europy Zachodniej. W Optimabus zależy nam jednak na tym, aby nawet krótkie podróże odbywały się w jak najlepszych warunkach. Dlatego właśnie nasze busy do Niemiec, Holandii i Belgii zostały wyposażone z myślą o najbardziej wymagających pasażerach. W naszych pojazdach znajdziesz m.in. darmową sieć WiF, dzięki której możesz spędzić podróż na oglądaniu ulubionych filmów i seriali. Wygodne fotele natomiast pozwolą Ci na ucięcie wygodnej, rozkosznej drzemki.

W Optimabus oferujemy przewozy międzynarodowe z Częstochowy w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie. Warto wspomnieć o tym, że do kosztów przejazdu wliczamy także ubezpieczenie dla każdego pasażera. Podróżując z Optimabusem możesz czuć się bezpiecznie – dbamy o to, aby każdy czuł się komfortowo w naszych pojazdach. Poza przewozem międzynarodowym osób, zajmujemy się również transportem przesyłek do Niemiec, Belgii i Holandii. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+