Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Sandomierza

 

KIEROWCA
Sandomierz to miasto o długiej i niezwykłej historii. Sam Gall Anonim zaliczył je do trzech głównych siedzib monarchii wczesnopiastowskiej. Nazywany jest także “małym Rzymem”, ponieważ podobnie jak stolica Włoch, malowniczo rozciąga się na siedmiu wzgórzach.

Renesansowe centrum jest absolutnie unikatowe w skali kraju, dlatego większość zabudowy w 2017 r. uznane zostało za pomnik historii. Sandomierz jest także ważnym miejscem pod względem przyrodniczym. Wśród przyjezdnych szczególnie rozpoznawalny jest Wąwóz Królowej Jadwigi, którego efektowne urwiska porośnięte są roślinnością stepową. Dzięki swym licznym walorom współczesny Sandomierz należy do ścisłej czołówki najbardziej atrakcyjnych miast turystycznych w Polsce.

Ciebie także pociąga poznawanie nowych miejsc? Wybierz się naszymi busami do Belgii, Holandii lub Niemiec prosto z Sandomierza!

Przewozy międzynarodowe z Sandomierza

Optima Bus to sprawdzona firma transportowa, której celem jest bezpiecznie przewiezienie Cię naszymi busami do Niemiec, Holandii i Belgii. Kursujemy z wielu miejscowości w Polsce, w tym z Sandomierza. Gwarantujemy miłą podróż wygodnymi busami prowadzonymi przez doświadczonych kierowców, którzy doskonale znają europejskie drogi. Niezwykle zależy nam na zapewnieniu komfortu naszym podróżnym, dlatego każdy klient traktowany jest indywidualnie, a my dostosowujemy się do jego potrzeb. Skontaktuj się z nami jak najszybciej i razem ustalmy szczegóły Twojej podróży!

Choć przewozy międzynarodowe w pierwszym rzędzie kojarzą się oczywiście z przemieszczaniem osób, nie jest to jedyny obszar naszej działalności. Optima Bus ułatwi Ci również przewóz paczek oraz korespondencji. Przesyłki do Niemiec i nie tylko dostarczymy szybko i bez uszkodzeń.

Nasze busy do Belgii, Holandii i Niemiec z Sandomierza kursują codziennie. Szukasz biletów w okazyjnych cenach? Klientom, którzy zostają z nami na dłużej, oferujemy rabaty i promocje. Zadzwoń lub napisz do nas, żeby zapytać o oferty specjalne!

Pamiętaj, że w cenę biletu Optima Bus wliczone jest także ubezpieczenie każdego pasażera. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Jak można się z nami skontaktować? Wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję. Żeby umówić się np. na odbiór paczki – napisz maila, zadzwoń lub wyślij do nas SMS. Na naszej stronie internetowej znajduje się także praktyczny formularz rezerwacyjny. Czekamy na kontakt!






Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+