Busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Sieradza

 

kierownicaSieradz to piękne miasto, pełniące funkcję stolicy powiatu. Ciekawą informacją dotyczącą miejscowości jest fakt, iż właśnie tutaj odbywa się Open Hair Festival. Jest to unikatowa i największa impreza odbywająca się na świeżym powietrzu, której tematem przewodnim są pokazy fryzjerskie. W Sieradzu bowiem urodził się Antoni Cierplikowski, słynny twórca nowoczesnej stylistyki fryzur kobiecych. Sieradz stanowi nie tylko jeden z istotnych ośrodków kulturalno-gospodarczych województwa łódzkiego, ale jest także ważnym węzłem drogowym Polski, ponieważ właśnie tędy przebiegają drogi krajowe, a także linia kolejowa nr 14.

Wygodne przewozy do Niemiec, Belgii i Holandii z Sieradza

Na tak istotnych z punktu widzenia krajowej komunikacji drogach nie może zabraknąć naszych busów do Niemiec, Holandii i Belgii z Sieradza! W Optima Bus świadczymy usługi z zakresu przewozów międzynarodowych, które pragniemy zaoferować Sieradzanom z wyjazdami bezpośrednio z ich wspaniałego miasta.

Jesteście wielbicielami mody i podążacie za trendami, podróżując po Europie? Wyjeżdżacie na szkolenia zawodowe, by doskonalić swoje umiejętności za granicą? Jeśli męczy Was sama myśl o długiej podróży autokarem, w którym przez wiele godzin trzeba dzielić przestrzeń z dużą ilością osób, mamy dla Was doskonałą alternatywę!

Przewozy międzynarodowe z Sieradza odbywają się z Optima Bus codziennie. Nasi klienci mają do dyspozycji komfortowe busy, wyposażone w ergonomiczne fotele, klimatyzację oraz połączenie z Internetem z myślą o osobach chcących uprzyjemnić sobie podróż lub pracować online w jej trakcie. Priorytetem naszej firmy jest wygodne, szybkie, a zarazem bezpiecznie dowiezienie naszych pasażerów do obranego celu. Za kierownicą pojazdów Optima Bus siedzą doświadczeni kierowcy, którzy wykorzystują nowoczesne urządzenia nawigacyjne, aby dowieźć podróżujących na miejsce w możliwie jak najkrótszym czasie.

Nadal to za mało? Poznajcie usługę door-to-door! W Optima Bus zamówicie przewóz osób od drzwi do drzwi. Co to dokładnie oznacza? Nasz Bus przyjedzie po Was w dowolne, wskazane przez Was miejsce i dowiezie dokładnie do określonego przez Was punktu docelowego Waszej podróży.

Nie zapomnijcie nadać paczki! Z Optima Bus przesyłki np. do Niemiec Sieradza dotrą do adresatów równie szybko i bezpiecznie, jak pasażerowie. Nasza działalność obejmuje bowiem także transport mniejszych ładunków.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+