Busy do Niemiec, Belgii i Holandii ze Stalowej Woli

 

kierownicaStalowa Wola jest jednym z najmłodszych polskich miast, gdyż jego budowę rozpoczęto w 1937 r. Prężny rozwój miejscowości sprawił, że obecnie zajmuje drugie miejsce pod względem liczby mieszkańców w województwie. Jej najnowsze dzieje związane były z Hutą Stalowa Wola specjalizującą się w produkcji i eksporcie maszyn budowlanych. Kolejnym co do ważności zakładem jest Elektrownia Stalowa Wola, czyli główny dostawca energii dla przemysłu oraz okolicznych miejscowości. Miasto intensywnie rozkwita dalej, czemu sprzyja utworzenie tu Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Parku Technologicznego.

Busy do Niemiec, Belgii i Holandii? Jedź z Optima Bus!

W Optima Bus doskonale zdajemy sobie sprawę, iż mieszkańcy nowoczesnych miast w każdym obszarze swojego życia oczekują spełniania najwyższych standardów i dążenia za osiągnięciami najnowszej technologii. Są to również idee przyświecające naszej firmie, realizującej przewozy międzynarodowe m.in. ze Stalowej Woli, w efekcie czego koncentrujemy się na skrupulatnym dbaniu o satysfakcję każdego klienta. Aby to osiągnąć, dysponujemy nowoczesną flotą busów, którymi zawieziemy Was do Niemiec, Holandii i Belgii. Kursy ze Stalowej Woli odbywają się codzienne.

W zakresie usługi door-to-door odbierzemy Was spod Waszych drzwi i dowieziemy bezpośrednio do danego miejsca. Jeśli żywicie obawy związane z poruszaniem się publicznymi środkami lokomocji za granicą, właśnie ta opcja jest idealna dla Was! Nasi w pełni dyspozycyjni pracownicy udzielą wszelkich informacji na każdym etapie podróży.

Kierowcy Optima Bus posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia pojazdów na drogach krajowych oraz europejskich. Do realizacji zadań wykorzystujemy nowoczesny system namierzania naszych busów do Niemiec, Belgii i Holandii oraz sukcesywne monitorowanie natężenia ruchu, w celu ominięcia korków oraz innych przeszkód na trasie.

Poznajcie także nasze atrakcyjnie rabaty, o których przeczytacie więcej w zakładce “Promocje”. Żywimy nadzieję, że zainteresuje Was również nasza innowacyjna propozycja, jaką jest dostarczanie przesyłek do Niemiec ze Stalowej Woli. W pojemnych bagażnikach naszych busów pozostawiamy miejsce na Waszą korespondencję oraz paczki, które bezpiecznie doręczymy na teren Niemiec, Belgii lub Holandii. Zapraszamy do współpracy!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+