Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Przemyśla

 

KIEROWCAPrzemyśl położony jest na południowym wschodzie Polski blisko granicy z Ukrainą. To stosunkowo niewielkie miasto ma wiele do zaoferowania. Można podziwiać niezwykle urokliwe kamienice czy przejść się brzegiem Sanu. Przemyśl ma w swoim herbie kroczącego niedźwiedzia brunatnego, dlatego w centrum znajduje się Fontanna Niedźwiadek. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Muzeum Dzwonów i Fajek — to jedyne takie miejsce w Polsce. Znaleźć tam można eksponaty, które związane są z ludwiarstwem i fajkarstwem. W Przemyślu rzemiosła te odznaczają się wieloletnią tradycją.

Ze wschodu na zachód

Ludzie z różnych powodów migrują pomiędzy wschodnią a zachodnią Polską, a także północną a południową częścią naszego kraju. Optima Bus organizuje również przewozy międzynarodowe z Przemyśla. Nie ma znaczenia, w jakim celu udajesz się za granicę — skorzystaj z doświadczenia osób, które przewożą pasażerów od wielu lat w różne zakątki Europy. Nasze Busy do Belgii, Holandii czy Niemiec z Przemyśla wyposażone zostały nie tylko w odpowiednie systemy bezpieczeństwa, ale też w udogodnienia, które mają uprzyjemnić podróż. Pojazdy Optima Bus są niezwykle komfortowe, a to za sprawą chociażby foteli z dużą ilością miejsca. Dlatego w naszych busach bez problemu można rozprostować nogi lub uciąć sobie smaczną drzemkę w trakcie podróży i jak najmniej odczuć trudy kilkusetkilometrowych nierzadko podróży.

Jednak jeśli nie planujecie długiej podróży na Zachód, ale chcecie wysłać ważną przesyłkę do Niemiec z Przemyśla — zapraszamy do współpracy! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego dbamy o to, aby mieli oni możliwość skorzystania z szerokiej oferty!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+