Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Tomaszowa Mazowieckiego

 

kierownica
Tomaszów Mazowiecki jest ważnym ośrodkiem miejskim województwa łódzkiego. Miejscowość słynie m.in. z całorocznego toru do uprawiania łyżwiarstwa szybkiego – Areny Lodowej Tomaszów Mazowiecki, dzięki której zalicza się do gospodarzy Mistrzostw Świata w tej dyscyplinie, a ponadto Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie. Tomaszów Mazowiecki to także miasto muzyki. Każdej jesieni odbywa się tutaj festiwal dla wielbicieli jazzowych rytmów pod nazwą Love Polish Jazz. Warto zaznaczyć, że miejscowość objęta jest bezpłatną komunikacją miejską.

Wyruszcie w trasę busami do Belgii, Holandii i Niemiec!

Kochacie muzyczne festiwale albo turnieje sportowe odbywające się w Europie Zachodniej? A może czeka Was podróż w celach służbowych lub wizyta u rodziny? Poznajcie ofertę Optima Bus na przejazd komfortowymi busami do Belgii, Holandii i Niemiec z Tomaszowa Mazowieckiego! Bezpieczna jazda, kompetentna obsługa, a w dodatku wszystko to w świetnej cenie. Grupom minimum 3-osobowym udzielamy atrakcyjnej zniżki, doceniamy także naszych stałych klientów, proponując im co 6-ty przejazd za symboliczną złotówkę. Kupując bilet w Optima Bus macie pewność, że w jego cenę każdorazowo wliczone jest ubezpieczenie.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi w naszej firmie? Ponieważ dla nas liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort naszych podróżnych. Jako profesjonalny organizator przewozów międzynarodowych z Tomaszowa Mazowieckiego dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów wyposażonych w klimatyzację oraz odtwarzacz DVD. Na pokładzie zapewniamy również bezpłatny dostęp do WiFi, aby w czasie podróży można było bez przeszkód korzystać ze smartfona czy pracować na laptopie.

Dbając o najwyższe standardy zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, od lat zajmujących się przewozem osób na terenie kraju oraz Europy, a położenie naszych busów monitorujemy za pomocą nowoczesnego systemu namierzania pojazdów.

Przewozy międzynarodowe to nie jedyny obszar naszej działalności. Mamy doskonałą propozycję dla osób prywatnych, firm i instytucji, które w bezpieczny sposób chcą nadać przesyłki zarówno do Niemiec z Tomaszowa Mazowieckiego, jak i do Belgii oraz Holandii. Usługę realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów, odpowiadając za ochronę powierzonej nam korespondencji i paczek.

Wybierzcie sprawdzonego przewoźnika i wyruszcie w trasę albo wyślijcie przesyłkę busami do Belgii, Holandii i Niemiec z Tomaszowa Mazowieckiego pod opieką profesjonalistów Optima Bus!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+