Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Bolesławca

 

KIEROWCABolesławiec to stolica polskiego rzemiosła. To właśnie tutaj znajdują się największe w Polsce zakłady ceramiczne. Już na samym wjeździe do tego miasta wita nas skrzyżowanie ulic Zgorzeleckiej i Łokietka, które niczym stół zastawiono wielkimi, kamionkowymi naczyniami! Bolesławiec kusi również turystów imponującymi termami, zielonymi plantami i pozostałościami imponujących murów obronnych. W tym mieście funkcjonuje również firma przewozowa Optimabus!

Wyjazd na zachód z Bolesławca? Postaw na Optimabus!

W Optimabus zajmujemy się przewozem osób oraz przesyłek do Niemiec, Holandii i Belgii prosto z Bolesławca. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na elastyczność oraz pełen komfort pasażerów. Nasze nowoczesne busy do Niemiec, Holandii i Belgii zostały wyposażone w liczne udogodnienia, takie jak internet bezprzewodowy WiFi, klimatyzacja i odtwarzacz DVD. Wygodne siedzenia natomiast pozwolą Ci w pełni zrelaksować się podczas długiej podróży.

Firma przewozowa Optimabus zatrudnia wykwalifikowanych logistyków. Dzięki ich bogatemu doświadczeniu, nasze busy do Niemiec, Holandii i Belgii mogą zawieźć Cię do dokładnie wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Każdego klienta traktujemy w pełni indywidualnie – doskonale rozumiemy, że zależy Ci na tym, aby jak najszybciej dostać się do celu. Niezależnie od tego, dokąd jedziesz, dojedziesz tam w mgnieniu oka dzięki Optimabus! Zostań naszym stałym klientem, aby móc cieszyć się przewozami międzynarodowymi z Bolesławca w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie. Skorzystaj z naszej oferty już teraz!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+