Witamy,

dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej!

Firma Optima Bus powstała w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania osób podróżujących  busem do Holandii, Belgii czy Niemiec. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym osób, paczek oraz korespondencji oferując usługi na najwyższym poziomie.

Oferujmy bogaty wachlarz udogodnień związanych z podróżą. Permanentnie dokładamy starań, aby udoskonalać wykonywane przez nas usługi.

Wszystkie busy należące do firmy Optima Bus wyposażone są w DVD, GPS,   klimatyzację, Wi-Fi, wygodne fotele oraz obszerną przestrzeń bagażową.  W takich warunkach nawet długa podróż do krajów europejskich jak Holandia, Belgia czy Niemcy minie szybko, komfortowo i w sympatycznej atmosferze.

Nad bezpieczeństwem podróżujących na każdym etapie trasy czuwa skrupulatnie dobrana kadra pracowników. Odpowiedni dobór pracowników zapewnia profesjonalne podejście do każdego Klienta. Nasi pracownicy są w pełni dyspozycyjni i gotowi do udzielenie niezbędnych informacji na każdym etapie podróży.  Optima Bus oferuje  kompleksowe przewozy na terenie Holandii, Belgii czy Niemiec.  Wyjazdy z Polski do Holandii, Belgii czy Niemiec oraz powroty do Polski z Holandii, Belgii oraz Niemiec odbywają się codziennie.

Jesteśmy elastyczni, trasy planowane są przez naszych logistyków  w ten sposób, aby odebrać Klienta z miejsca przez Niego wskazanego i bezpiecznie dowieźć naszym busem  do celu podróży na ternie Holandii, Belgii czy Niemiec. Warto podkreślić, że w cenę biletu wliczone jest ubezpieczenie każdego podróżującego.

Kluczowe dla nas jest zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie podróżujących Klientów w busach firmy Optima Bus dlatego ciągle pracujemy nad wysokimi standardami obsługi i unowocześniamy stosowane przez nas rozwiązania oraz urządzenia techniczne. Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na realizacje naszej misji jaką jest BEZPIECZNA I KOMFORTOWA PODRÓŻ NASZYCH KLIENTÓW. Nasza firma ma stały dostęp do nowoczesnego systemu namierzania pojazdu, dzięki któremu mamy realny podgląd na znajdujące się w trasie busy.  Nasi wysoko wykwalifikowani kierowcy monitorują na bieżąco natężenie ruchu, dzięki czemu jesteśmy stanie ominąć korki czy utrudnienia na drodze.

W naszym portfolio usług znajdują się nie tylko przewozy pasażerskie busami na terenie Holandii, Belgii czy Niemiec oraz z powrotem do

Polski  ale  także przewóz paczek i korespondencji na terenie Holandii, Belgii czy Niemiec lub ich dostarczenie z wyżej opisanych krajów na teren Polski.

Naszym celem jest stworzenie nowej jakości usług w przewozach pasażerskich na każdym etapie podróży.  Jesteśmy elastyczni i zawsze dyspozycyjni dla Naszych Klientów. Każdy podróżujący jest traktowany jako unikalna i wyjątkowa osoba, niezależnie od celu czy motywu podróży. Na naszych stałych Klientów czekają liczne promocje, rabaty i oferty specjalne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Facebook - like us Google+