Busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Kielc

 

KIEROWCACo można znaleźć, udając się do Kielc? Przede wszystkim liczne centra kultury, muzea, ale też placówki naukowe czy wystawienniczo-targowe. Mieszkańcy tej świętokrzyskiej miejscowości w żadnym przypadku nie mogą również narzekać na brak walorów przyrodniczych. Dlaczego? Ponieważ miłośnicy natury znajdą tu wiele rezerwatów, jak i jeden z parków krajobrazowych. A co, jeśli mieszkańcy Kielc chcieliby udać się w wycieczkę na Zachód? Z nami to żaden problem, ponieważ organizujemy przewozy międzynarodowe z Kielc!

Busy i przesyłki międzynarodowe

Holandia i Belgia to sąsiadujące ze sobą kraje zlokalizowane na zachodzie Europy. Wśród Polaków cieszą się ogromną, niesłabnącą popularnością zarówno ze względu na możliwość znalezienia w nich dobrze płatnej pracy, jak i z powodów stricte turystycznych. Chcielibyście udać się do Holandii lub Belgii? A może szukacie czegoś takiego jak busy do Niemiec z Kielc, aby wyjechać do rodziny bądź skorzystać z możliwości zwiedzenia tego kraju? Z nami możecie liczyć na przejazd komfortowym środkiem transportu, który na 100% nie Was nie zawiedzie — gwarantujemy! Poza transportem osób mamy jednak coś jeszcze. Doskonale zdając sobie sprawę, jak istotne okazuje się dziś wysyłanie paczek na odległość, umożliwiamy wysłanie przesyłki do Niemiec z Kielc. Wystarczy, że ją przygotujecie, skontaktujecie się z nami, a — zgodnie z ustaleniami — kierowca po nią przyjedzie, by dostarczyć pakunek do miejsca docelowego!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+