Busy do Belgii, Niemiec i Holandii z Łańcuta

 

kierownicaŁańcut założony został z inicjatywy samego Kazimierza Wielkiego. Znajduje się tu najsłynniejsza rezydencja na całym Podkarpaciu czyli zamek w Łańcucie. Szczęśliwie przetrwał wojenne zawieruchy bez większego szwanku, dzięki czemu do dziś cieszymy się jego wielowiekową świetnością. Piękno minionych czasów turyści odkrywają również w doskonale zachowanej, byłej synagodze. Niewątpliwą atrakcją Łańcuta jest ponadto storczykarnia, gdzie możemy podziwiać te eleganckie kwiaty.

Znanym wydarzeniem kulturalnym jest Festiwal Muzyczny w Łańcucie. Przez cały majowy tydzień piękna muzyka kameralna rozbrzmiewa w zabytkowych salach oraz plenerach tego urokliwego miasta.

Nie tylko przejazdy, ale także przesyłki międzynarodowe!

Zarówno dla melomanów jeżdżących na koncerty, jak i dla podróżujących za granicę w każdym innym celu Optima Bus świadczy usługi przewozowe na najwyższym poziomie. Nasze busy do Belgii, Holandii i Niemiec z Łańcuta dowiozą Was do końcowego punktu Waszej podróży szybko i zarazem bezpiecznie. Pragniemy, by każdy pasażer czuł się w trakcie jazdy wygodnie oraz komfortowo, dlatego do naszej floty wybieramy pojazdy o doskonale klimatyzowanych wnętrzach z wygodnymi fotelami. Czas spędzony w drodze umili Wam opcja korzystania z odtwarzacza DVD oraz możliwość połączenia z Internetem poprzez darmowe WiFi.

Organizując przewozy międzynarodowe z Łańcuta stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Stosujemy system namierzania pojazdów, a doświadczeni kierowcy na bieżąco monitorują sytuację na trasie. Warto przy tym zaznaczyć, że w cenę każdego biletu wliczone jest ubezpieczenie.

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, realizujemy ponadto usługę doręczania przesyłek do Niemiec. Z Łańcuta za naszym pośrednictwem nadacie korespondencję oraz paczki nie tylko na teren najbliższego, zachodniego sąsiada Polski. Dostarczymy je równie skutecznie do Belgii oraz Holandii. Przekażcie przesyłki w nasze zaufane ręce, a my zajmiemy się resztą!

Jeśli interesują Was szczegóły naszej oferty lub atrakcyjne rabaty dla grup czy osób podróżujących z dziećmi – zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji znajdziecie także na naszej stronie internetowej.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+