Busy do Belgii, Holandii oraz Niemiec z Gliwic

 

KIEROWCANajlepsze przewozy międzynarodowe z Gliwic

Z czego są znane Gliwice? Między innymi to jedno z najstarszych miast usytuowanych na Górnym Śląsku. Z tego też powodu w obrębie tej lokalizacji znajdzie się liczne zabytki, jednak to absolutnie nie wszystko. Gliwice słyną także z dynamicznego rozwoju gospodarczego, bogactwa kulturowego, jak i atutów związanych z transportem, a nawet działalnością akademicką. Zdajemy sobie jednak sprawę, że sporo osób wyjeżdża za granicę, dlatego proponujemy busy do Holandii, Niemiec czy Belgii prosto z Gliwic!

Czeka Cię podróż za granicę? Postaw na komfort!

Jakie są najczęstsze powody, dla których decydujemy się wyjechać poza Polskę? Jednym z nich jest oczywiście chęć zwiedzenia nowych miejsc. Pola tulipanów w Holandii, nowoczesny Berlin, a może po prostu chodzi o spróbowanie belgijskiej czekolady, która — nie ma co okrywać — jest wprost legendarna? W każdym przypadku możecie na nas liczyć! Odbierzemy Was ze wskazanego miejsca i dowieziemy dokładnie tam, gdzie chcecie! Podejmiemy się również jeszcze innego zadania oprócz przewozu osób, a chodzi o przesyłki do Niemiec. Przetransportujemy je najszybciej, jak tylko się da!

Wyjazd poza granice Polski to podróż, która każdemu na 100% kojarzy się z niedogodnościami i setkami lub tysiącami kilometrów do przejechania. Czy zawsze jednak trzeba narzekać na brak wygody? Udowadniamy, że nie! Nasze busy wyjeżdżające z Gliwic to nowoczesne sprzęty, dzięki którym trasa minie raz-dwa. Co je cechuje? Miękkie fotele, liczne zabezpieczenia, ale też klimatyzacja i ogrzewanie.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+