Busy do Niemiec, Belgii oraz Holandii z Chorzowa

 

KIEROWCAChorzów często nazywany jest “miastem kontrastów”. Ciężka, industrialna architektura przeplata się tutaj z pięknymi, leśnymi krajobrazami. Miasto to oferuje turystom przede wszystkim świetnie zachowane obiekty pokopalniane, niezwykle estetyczny Nowy Rynek i tętniące zielenią parki. Chociaż Chorzów i jego walory turystyczne mogą zafascynować nawet jego mieszkańców, niektórzy marzą o nowych doznaniach. Warto wtedy skorzystać z oferty Optimabus!

Wybierz się na wakacje z Optimabus!

Firma Optimabus już od kilku lat zajmuje się przewozami międzynarodowymi z Chorzowa. Naszymi klientami są nie tylko turyści, ale również Polacy pracujący zagranicą. Busy Optimabus pokonały już setki tysięcy kilometrów, wożąc mieszkańców Chorzowa do Niemiec, Holandii i Belgii.

Marzy Ci się koncert ulubionego wykonawcy muzycznego, który odbywa się na Zachodzie? A może chcesz zobaczyć kawałek świata, spróbować nowej kuchni i nacieszyć oczy pięknymi krajobrazami? Sprawdź ofertę przewozów międzynarodowych z Chorzowa! Gwarantujemy konkurencyjne ceny, które idą w zgranej parze z wysokim komfortem podróży. Nowoczesne wyposażenie naszych busów sprawia, że każda podróż – nawet ta długa – mija w mgnieniu oka. Organizujemy również atrakcyjne promocje, dzięki którym zaoszczędzisz na kosztach wyjazdu. Warunki w naszych busach do Niemiec, Holandii i Belgii z Chorzowa są idealne dla pasażerów w każdym wieku. Gwarantujemy szybką, komfortową podróż, podczas której nie będą nudzić się nawet dzieci!

Oferujemy również przewozy przesyłek do Niemiec, Belgii i Holandii prosto z Chorzowa. Gwarantujemy szybkie i sprawne doręczenie paczki prosto do rąk własnych odbiorcy. Sprawdź ofertę Optimabus już teraz!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+