Busy z Krakowa do Niemiec, Holandii oraz Belgii

 

KIEROWCATransport przesyłek i osób — zaufany przewoźnik

Kraków to jedna z polskich miejscowości, której na 100% nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynie z walorów turystycznych, licznych uczelni, ale też dobrze prosperującej gospodarki, w którą mamy wkład także i my! Jak to możliwe i co proponujemy? Między innymi przewozy międzynarodowe z Krakowa oraz zorganizowanie transportu przesyłki do Niemiec. Jesteście zainteresowani? W takim razie czekamy na telefon!

Trasa Kraków-Europa Zachodnia

Lato jest czasem, kiedy wiele osób decyduje się na zasłużony urlop czy też wakacje. Jedni wybierają relaks nad hiszpańskim morzem, a jeszcze inni preferują aktywny wypoczynek podczas zwiedzania zabytków. Jeszcze inne osoby wybierają się wtedy do pracy sezonowej zagranicę. Jak się jednak dostać do Europy Zachodniej? Odpowiedź jest prosta — pomogą w tym organizowane przez nas busy do Niemiec, Holandii oraz Belgii z Krakowa! Wystarczy, że skontaktujecie się z nami, a — zgodnie z powiedzeniem — dopniemy wszystko na ostatni guzik! Wolicie wyjazd z okolic Krakowa? A może ze ścisłego centrum? W żadnym przypadku nie będzie kłopotu — dojedziemy do Was wszędzie tam, gdzie tylko jest konieczność. Jeśli chodzi o samą podróż, to robimy wszystko, co w naszej mocy, by była maksymalnie komfortowa. Właśnie z tego względu na trasach kursują wyłącznie nowoczesne pojazdy, które wyposażono w takie udogodnienia jak klimatyzacja, ogrzewanie, ale także ergonomiczne i w 100% komfortowe fotele. Nic dodać, nic ująć — podróż z nami to czysta przyjemność!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+