Busy do Belgii, Niemiec i Holandii z Łodzi

 

kierownicaŁódź jest absolutnie unikatowym ośrodkiem miejskim w skali naszego kraju. To filmowa stolica Polski, w której kształcili się czołowi twórcy światowej kinematografii. Tocząca się w Łodzi “Ziemia obiecana” zalicza się do najlepszych polskich powieści wszechczasów, a nakręcony na jej podstawie film przyniósł rozgłos za oceanem kunsztowi reżyserskiemu Andrzeja Wajdy. Łódź swoje przemysłowe dziedzictwo związane z włókiennictwem zmieniła w główny atut, rozsławiający ją w Europie. Centrum Manufaktura okazało się przykładem genialnej, prekursorskiej rewitalizacji pofabrycznego kompleksu, a zastosowane rozwiązania przyciągały tutaj renomowanych, zagranicznych architektów, pragnących się z nimi zapoznać z bliska. Łódź może się również pochwalić niezliczonymi muralami, których liczba stale wzrasta, a także najlepszymi muzeami sztuki nowoczesnej. Miasto stale rozwija swój potencjał, przyciągając inwestorów oraz nowych mieszkańców.

Z Łodzi do Niemiec, Belgii i Holandii

Silne więzi z zagranicą na polu biznesowym oraz fakt, iż w kształcą się tutaj liczni obcokrajowcy, powoduje potrzebę zintensyfikowania połączeń w zakresie przewozów międzynarodowych z Łodzi. Jako doświadczony przewoźnik wychodzimy takim oczekiwaniom naprzeciw. Aby zapewnić Wam możliwość swobodnego przemieszczania się, nasze busy do Belgii, Holandii i Niemiec z Łodzi wyjeżdżają każdego dnia, a grono naszych specjalistów pozostaje w pełni dyspozycyjne, dokładając starań, by realizować usługi na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy przejazd nowoczesnymi busami szybko, komfortowo i w miłej atmosferze. Priorytetem jest Wasze bezpieczeństwo, dlatego logistycy Optima Bus szczegółowo opracowują optymalne trasy, a w cenę biletu wliczone jest ubezpieczenie. Kierowcy siedzący za kierownicą pojazdów posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu busów po drogach polskich i innych krajów europejskich. Naszą dewizą jest elastyczność, w efekcie czego zamówicie u nas usługę door-to-door. To doskonała opcja dla tych podróżujących, którzy chcą być odebrani z wyznaczonego przez nich punktu i zostać zawiezieni bezpośrednio pod wskazany przez nich adres.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaufanie stałych klientów i mamy przyjemność co 6-ty przejazd proponować im za symboliczną złotówkę. Wśród innych atrakcyjnych promocji Optima Bus warto wymienić 20-złotowy upust dla opiekuna podróżującego z dzieckiem, a także korzystne rabaty dla pasażerów wyjeżdżających w grupie.

Z Waszą pomocą wspieramy także potrzebujących. Po przekazaniu nam 50 nakrętek od napojów dla osób w potrzebie, zapłacicie u nas 20 zł mniej za usługę dostarczenia przez nas przesyłki do Niemiec, Belgii lub Holandii z Łodzi.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+