Busy do Belgii, Niemiec i Holandii z Łodzi

 

kierownicaŁódź jest absolutnie unikatowym ośrodkiem miejskim w skali naszego kraju. To filmowa stolica Polski, w której kształcili się czołowi twórcy światowej kinematografii. Tocząca się w Łodzi “Ziemia obiecana” zalicza się do najlepszych polskich powieści wszech czasów, a nakręcony na jej podstawie film przyniósł rozgłos za oceanem kunsztowi reżyserskiemu Andrzeja Wajdy. Łódź swoje przemysłowe dziedzictwo związane z włókiennictwem zmieniła w główny atut, rozsławiający ją w Europie. Centrum Manufaktura okazało się przykładem genialnej, prekursorskiej rewitalizacji pofabrycznego kompleksu, a zastosowane rozwiązania przyciągały tutaj renomowanych, zagranicznych architektów, pragnących się z nimi zapoznać z bliska. Łódź może się również pochwalić niezliczonymi muralami, których liczba stale wzrasta, a także najlepszymi muzeami sztuki nowoczesnej. Miasto stale rozwija swój potencjał, przyciągając inwestorów oraz nowych mieszkańców.

Z Łodzi do Niemiec, Belgii i Holandii

Silne więzi z zagranicą na polu biznesowym oraz fakt, iż w kształcą się tutaj liczni obcokrajowcy, powoduje potrzebę zintensyfikowania połączeń w zakresie przewozów międzynarodowych z Łodzi. Jako doświadczony przewoźnik wychodzimy takim oczekiwaniom naprzeciw. Aby zapewnić Wam możliwość swobodnego przemieszczania się, nasze busy do Belgii, Holandii i Niemiec z Łodzi wyjeżdżają każdego dnia, a grono naszych specjalistów pozostaje w pełni dyspozycyjne, dokładając starań, by realizować usługi na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy przejazd nowoczesnymi busami szybko, komfortowo i w miłej atmosferze. Priorytetem jest Wasze bezpieczeństwo, dlatego logistycy Optima Bus szczegółowo opracowują optymalne trasy, a w cenę biletu wliczone jest ubezpieczenie. Kierowcy siedzący za kierownicą pojazdów posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu busów po drogach polskich i innych krajów europejskich. Naszą dewizą jest elastyczność, w efekcie czego zamówicie u nas usługę door-to-door. To doskonała opcja dla tych podróżujących, którzy chcą być odebrani z wyznaczonego przez nich punktu i zostać zawiezieni bezpośrednio pod wskazany przez nich adres.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaufanie stałych klientów i mamy przyjemność co 6-ty przejazd proponować im za symboliczną złotówkę. Wśród innych atrakcyjnych promocji Optima Bus warto wymienić 20-złotowy upust dla opiekuna podróżującego z dzieckiem, a także korzystne rabaty dla pasażerów wyjeżdżających w grupie.

Z Waszą pomocą wspieramy także potrzebujących. Po przekazaniu nam 50 nakrętek od napojów dla osób w potrzebie, zapłacicie u nas 20 zł mniej za usługę dostarczenia przez nas przesyłki do Niemiec, Belgii lub Holandii z Łodzi.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Przewóz osób i przesyłek busami do Niemiec z Łodzi

Niezależnie od tego, w jakim celu planujesz wyjechać z Polski za zachodnią granicę, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy busy do Niemiec z Łodzi oraz innych okolicznych miejscowości. Dotychczas z naszego transportu korzystali pasażerowie, którzy wyjeżdżali w celach wypoczynkowych, rozrywkowych, do pracy i szkół, a także po to, by odwiedzić rodzinę lub znajomych. Dla nas jednak nie liczy się przyczyna Twojego wyjazdu, lecz to, byś na miejsce dotarł bezpiecznie i w możliwie najkrótszym czasie. Przewozy międzynarodowe z Łodzi to także świetna opcja dla osób, które nie planują podróży, ale muszą dostarczyć przesyłkę lub korespondencję do osoby znajdującej się za granicą.

Codzienne busy do Belgii z Łodzi

Jeżeli mieszkasz w Łodzi lub okolicach i planujesz podróż do Belgii, sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Decydując się na nasze usługi, nie musisz z dużym wyprzedzeniem organizować wyjazdu, ponieważ na trasie Łódź-Belgia kursujemy codziennie. To duże ułatwienie dla wielu pasażerów preferujących spontaniczne wyjazdy Podczas całej podróży dbamy również o wygodę i bezpieczeństwo pasażerów. W trasy wyjeżdżają w pełni sprawne i komfortowo wyposażone pojazdy, zatem czas spędzony w busie do Belgii z Łodzi mija szybko i przyjemnie. Osoby, które korzystają z naszych usług, mają do dyspozycji sieć WiFi oraz odtwarzacze DVD.

Busy do Holandii z Łodzi – przewóz osób i paczek

Nasze busy każdego dnia jeżdżą do Holandii. Zabieramy pasażerów z Łodzi i okolic, jednakże z naszych usług możesz także skorzystać wtedy, gdy masz do nadania paczkę. Wystarczy, że podasz adres, pod którym przekażesz nam przesyłkę, a my bezpiecznie dostarczymy ją do wskazanej przez Ciebie osoby za granicą. Oprócz przesyłek zawozimy również korespondencję. Niezależnie od tego, na jaką usługę się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że za oferowane przez nas przejazdy busami do Holandii z Łodzi nie zapłacisz wygórowanej ceny.

Facebook - like us Google+