Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Ostrowia Świętokrzyskiego

 

KIEROWCA Ostrowiec Świętokrzyski położony jest nad rzeką Kamienną, niedaleko Gór Świętokrzyskich. Miasto znajduje się w Staropolskim Okręgu Przemysłowym. Kiedyś w czasach Rzeczypospolitej Obojga Narodów niezwykle rozwinięty był tutaj przemysł metalurgiczny, ceramiki szlachetnej czy hutnictwa żelaza. W mieście można zobaczyć pozostałości dawnej ery industrializacji, a mianowicie Stary Zakład Huty „Ostrowiec”. Ta niewielka miejscowość ma bardzo bogatą historię. Właśnie odwiedziłeś swoją rodzinę w Ostrowcu Świętokrzyskim, a na co dzień mieszkasz w Niemczech? Zastanawiasz się, jaki środek transportu wybrać, żeby było tanio i wygodnie? Wybierz Optima Bus!

Busem przez Europę Zachodnią!

Wybierając się w podróż w celach biznesowych lub prywatnych, zastanawiamy się, który środek transportu byłby najlepszy. Kiedyś jazda autobusem była niewygodna i bardzo długa. Dziś w dobie rozwiniętej infrastruktury podróż jest krótsza. Na rynku pojawiły się firmy, które oferują usługi przewozowe i podróż w wygodnym klimatyzowanym busie. Jednym z tych przedsiębiorstw jest Optima Bus. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim atrakcyjne ceny biletów, troska o potrzeby klienta oraz wysoki standard. Organizujemy przejazdy busem do Niemiec, Holandii i Belgii z Ostrowca Świętokrzyskiego. Możemy poszczycić się gronem zadowolonych pasażerów!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+