Busy do Holandii, Belgii i Niemiec z Wielunia

 

kierownicaWieluń uchodzi za miejsce wybuchu II wojny światowej. Tutaj dokonały się jej pierwsze okrucieństwa wobec ludności cywilnej, dlatego miasto określane jest mianem polskiej Guerniki. Współczesny Wieluń to piękna miejscowość, której cenne zabytki pochodzą nawet ze średniowiecza. Turyści kochający aktywny wypoczynek mogą tu spędzić czas na basenie oraz w skateparku, zimową porą zaś – jeżdżąc na łyżwach. Zapaleni spacerowicze z upodobaniem odkrywają Lasek Miejski, malowniczy Szlak Jury Wieluńskiej, a także Szlak Bursztynowy.

Skorzystaj z busów do Belgii, Holandii i Niemiec z Wielunia!

Mieszkańcy województwa łódzkiego zawsze utrzymywali intensywne kontakty z zagranicą. Celem Optima Bus jest ułatwienie naszym klientom mobilności i zagwarantowanie w pełni komfortowych przewozów międzynarodowych m.in. z Wielunia. Nasza flota złożona jest z nowoczesnych pojazdów wyposażonych w wiele niezbędnych dla przyjemnego podróżowania udogodnień. Każdy z busów do Belgii, Holandii i Niemiec, wyruszający z Wielunia codziennie, posiada klimatyzowane wnętrze, wygodne fotele dla pasażerów oraz obszerną przestrzeń bagażową.

Zdajemy sobie sprawę, że część z Was czeka pozostawanie w długiej trasie, by dotrzeć do odległego celu. Aby ją Wam uprzyjemnić, podróżni w naszych busach mają bezpłatny dostęp do Internetu. Będziecie mogli zatem z łatwością używać smartfona czy pracować na laptopie. Zapewniamy ponadto możliwość korzystania z DVD. O sympatyczną atmosferę dbać będzie nasza profesjonalna obsługa. Chwilę odpoczynku od jazdy umożliwią regularne postoje.

W naszych przewozach międzynarodowych oferowanych z Wielunia nadrzędną rolę odgrywa bezpieczeństwo. Dlatego kadrę Optima Bus tworzą doświadczeni kierowcy i inni, branżowi specjaliści. Dzięki naszym logistykom busy poruszają się optymalnymi trasami, wykorzystujemy także najnowsze osiągnięcia techniki, jak GPS i nowoczesny system namierzania pojazdu.

Jeżeli poszukujecie alternatywnej możliwości nadania przesyłki do Niemiec, Belgii i Holandii z Wielunia, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Jednym z obszarów działalności Optima Bus jest doręczanie paczek oraz korespondencji, które odbieramy zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+