Busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Zabrza

 

kierownicaZabrze to jeden z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Znane, górnicze miasto ma wiele twarzy, oferując interesujące atrakcje, zdecydowanie unikatowe na skalę kraju. Poszukujecie oryginalnych form rozrywki? Odwiedźcie Zabrze! Niekwestionowaną gwiazdą jest Kopalnia Guido, którą można zwiedzać na kilku poziomach, zaś na głębokości 320 km mieści się tam sala koncertowa. Jeśli złapiecie bakcyla Szlaku Zabytków Techniki województwa śląskiego, koniecznie udajcie się także do Sztolni Królowa Luiza oraz Szybu Maciej. Turyści przybywający do Zabrza zimą nie mogą pominąć wizyty w niezwykłym Parku Miliona Świateł, gdzie tematem przewodnim zachwycających instalacji jest baśń o Królowej Śniegu.

Przewozy międzynarodowe z Zabrza o każdej porze roku

Bez względu na to, o jakiej porze roku czeka Was podróż za granicę, nasze busy do Belgii, Holandii i Niemiec z Zabrza wyruszają każdego dnia przez cały rok. Oddajcie się przyjemności komfortowego przemieszczania się, zamawiając przejazd w naszej firmie. W Optima Bus dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie. Jako doświadczony organizator przewozów międzynarodowych z Zabrza dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz klient czuł się traktowany wyjątkowo, a realizacja usług odpowiadała wyłącznie najwyższym standardom. Dysponujemy flotą nowoczesnych busów z klimatyzowanym wnętrzem, wyposażonych w wygodne fotele, DVD oraz bezpłatne połączenie WiFi.

Jeśli zależy Wam na wyjątkowym komforcie podróżowania, w Optima Bus z łatwością zamówicie usługę door-to-door. To z naszej strony najlepsza gwarancja, że bezpiecznie odbierzemy Was z miejsca przez Was wskazanego i dowieziemy prosto do celu podróży. Jesteśmy elastyczni oraz w pełni dyspozycyjni, gdyż naszym priorytetem jest satysfakcja pasażerów.

Przewozy międzynarodowe osób nie są jedyną dziedziną działalności Optima Bus. Mamy przyjemność oferować również realizowanie przesyłek do Niemiec, Belgii i Holandii z Zabrza dla jego mieszkańców, firm oraz instytucji. Stale unowocześniamy stosowane przez nas rozwiązania, by ukierunkowywać je zgodnie z aktualnymi potrzebami naszych klientów. Jeśli zatem potrzebujecie wysłać zaufaną paczkę lub korespondencję za granicę, zamówcie ich transport jednym z naszych busów do Belgii, Holandii i Niemiec z Zabrza!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+