Busy do Holandii, Niemiec i Belgii z Zamościa

 

kierownicaZamość jest zawsze doskonałym pomysłem na spędzenie weekendu czy dłuższego urlopu. Posiada on tytuł jednego z 7 cudów Polski i znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wyjątkowość Zamościa doceniają tysiące przybywających tu rokrocznie turystów. Miejscowość obfituje w unikatowe zabytki, wśród których niekwestionowanym królem jest renesansowy ratusz z oszałamiającymi, okazałymi schodami. Nie mniej słynne są bogato zdobione kamienice ormiańskie, a także kompleks fortyfikacji, dzięki którym Zamość przeobraził się w miasto-twierdzę. Zamość to legendarny, architektoniczny ideał, a założenia tej pochodzącej w XVI w. koncepcji urbanistycznej nieustannie zachwycają po dzień dzisiejszy.

Przewozy międzynarodowe z Zamościa – dążymy do ideału

Idea bezustannego dążenia do ideału nie jest obca również nam, jako profesjonalistom w zakresie organizowania przewozów międzynarodowych z Zamościa. Wszelkie nasze wysiłki ukierunkowane są na wypełnienie misji, jaką jest bezpieczna, a zarazem w pełni komfortowa podróż naszych pasażerów. Dlatego nasze busy do Belgii, Holandii i Niemiec wyjeżdżające z Zamościa to nowoczesna flota pojazdów, wyposażona zarówno w udogodnienia dla podróżnych, jak i urządzenia techniczne usprawniające pracę czuwającej nad Wami załogi Optima Bus. Decydując się na przejazd z nami, zyskujecie pewność, że przejazd przebiegnie w klimatyzowanym wnętrzu, pod okiem doświadczonych w poruszaniu się po europejskich drogach kierowców, dbających o przyjazną atmosferę. Do dyspozycji oddajemy Wam odtwarzacz DVD oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Priorytet naszych działań stanowi bezpieczeństwo podróżujących osób, dlatego w cenę biletu wliczone jest od razu ubezpieczenie. Zachęcamy również do zapoznania się z atrakcyjnymi promocjami, o których więcej informacji zdobędziecie na naszej stronie.

Nasze busy do Belgii, Holandii i Niemiec z Zamościa posiadają pojemną przestrzeń bagażową, która pomieści nie tylko bagaże naszych gości na trasie, ale także paczki i korespondencję. Obok przewozów międzynarodowych zajmujemy się bowiem też transportem przesyłek do Niemiec z Zamościa, podobnie jak do Belgii oraz Holandii i z powrotem.

W czym jeszcze możemy Wam służyć? Skontaktujcie się z naszymi konsultantami już dziś!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+