Busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Konina

 

KIEROWCATransport osób i przesyłek z Konina

Konin to jedno z miast zlokalizowanych w województwie wielkopolskim. Z czego słynie? Między innymi z doskonale rozwiniętej gospodarki, z czego uwagę zwraca przede wszystkim przemysł wydobywczy, jak i logistyka. Czemu się to zawdzięcza? Między innymi infrastrukturze drogowej, która jest na wysokim poziomie pod względem jakości. To właśnie stan dróg pozwolił nam także na zorganizowanie sprawnych przewozów międzynarodowych i dzięki temu możemy świadczyć usługi transportu przesyłki do Niemiec z Konina, jak i innych krajów UE.

Podróżuj z Konina na zachód Europy w naszym busie

Szukacie pracy poza granicami Polski i wybór padł na kraje Beneluksu albo Niemcy, ale pojawił się drobny kłopot, czyli… transport? Z nami to żaden problem, ponieważ zapewnimy przewóz door-to-door! Wystarczy, że skontaktujecie się z nami, by ustalić, skąd i kiedy Was odebrać. Dalej pozostaje tylko rozkoszować się jazdą wygodnym, nowoczesnym busem, w którym możecie liczyć na udogodnienia w postaci komfortowych i ergonomicznych foteli, ale też klimatyzacji czy ogrzewania.

Może nie chcecie jednak udać się bezpośrednio do wcześniej wspomnianych krajów, a jedynie stoicie przed koniecznością wysłania przesyłki? Wystarczy, że przygotujecie paczkę, a my raz-dwa po nią przyjedziemy, a następnie w bezpieczny sposób dowieziemy do wskazanego przez Was punktu docelowego. Zainteresowani? W taki razie zachęcamy do skorzystania z usług!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+