Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Rawy Mazowieckiej

 

KIEROWCA
Rawa Mazowiecka słynie z intrygujących opowieści, gdyż jej bogata historia obfituje w liczne tajemnice. Legenda o tragedii, która rozegrała się na tutejszym dworze Siemowita III, stała się podobno inspiracją dla samego Williama Szekspira do napisania “Opowieści zimowej”. Jednym z najbardziej charakterystycznych punktów w Rawie Mazowieckiej jest romantyczny Park Miejski, który zaliczany jest do najpiękniejszych tego typu ogrodów w Polsce. Unikalną atrakcją dla turystów jest również Kolej Rogowska o długości niemal 50 km, która jest najdłuższą zabytkową linią wąskotorową w Polsce.

Jeśli cenisz zarazem nowoczesne formy transportu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przewozów międzynarodowych z Rawy Mazowieckiej Optima Bus!

Nowoczesne przewozy międzynarodowe z Rawy Mazowieckiej

Większość z nas choć raz w życiu zaznała z pewnością uczucia znużenia przy odbywaniu dalekiej podróży, wynikającego z konieczności przemieszczenia się na dworzec czy lotnisko z dużymi bagażami. Jeśli zamówisz przejazd jednym z naszych busów do Niemiec, Holandii lub Belgii z Rawy Mazowieckiej, to utrudnienie nie będzie Ciebie dotyczyć! Optima Bus realizuje przewozy międzynarodowe prosto z Rawy Mazowieckiej na drodze usługi door-to-door. Oznacza to, że odbierzemy Cię bezpośrednio z ustalonego punktu, a następnie szybko i w miłej atmosferze dowieziemy do celu. Zatrudniamy wykwalifikowanych logistyków, którzy opracowują najlepsze trasy specjalnie pod kątem indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczna, a zarazem w pełni komfortowa podróż pasażerów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wielu z Was pozostanie z nami na dłużej. Dlatego z przyjemnością oferujemy stałym klientom dodatkowe zniżki, zaś oferta Optima Bus obfituje w atrakcyjne promocje. Zajrzyj do odpowiedniej zakładki na naszej stronie internetowej i znajdź okazje dla siebie!

Obszerne bagażniki naszych nowoczesnych busów pomieszczą nie tylko bagaże podróżnych. Realizujemy również usługę dostarczania przesyłek do Niemiec, Belgii i Holandii. Sprawnie i z zachowaniem wszelkiej ostrożności doręczymy je do rąk własnych adresatów.

Dla naszej firmy liczy się elastyczność. Poinformuj nas o swoich oczekiwaniach, my zrobimy wszystko, by je spełnić!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+