Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Myślenic

 

KIEROWCA Myślenice to niewielkie miasto, jednak bardzo urokliwe. Jedną z głównych atrakcji są ruiny średniowiecznego zamku. Mieszkańcy Myślenic prowadzą niezwykle zdrowy tryb życia. Tutaj znajduje się wiele obiektów sportowych i miejsc, w których można wypoczywać na świeżym powietrzu lub oddawać się różnym aktywnościom fizycznym. Znajdziecie tutaj pole do gry w petanque lub mini-golfa, park linowy i korty tenisowe. Odnajdą się tutaj również miłośnicy sportów zimowych. W Myślenicach można skorzystać z wyciągu narciarskiego na górę Chełm.

Podróżuj z Myślenic tanio i bezproblemowo!

Planujesz wyjazd za granicę do któryś z zachodnioeuropejskich krajów? Może tulipanowa Holandia albo kraina frytek, czyli Belgia? Zapewnimy Ci bezpieczny transport do wybranego kraju. Nasze busy jeżdżą do Niemiec, Belgii i Holandii z Myślenic, a także innych miast. Podróżując z nami, nie musisz martwić się o za duży bagaż! Doskonale wiemy, że nasi pasażerowie zabierają ze sobą wiele najpotrzebniejszych rzeczy na urlop. Nasze pojazdy wyposażone są w bardzo pojemne bagażniki, w których bez problemu zmieszczą się wszystkie walizki pasażerów. Jesteś gotowy na wygodną podróż z Optima Bus?

Nasza firma nie tylko zajmuje się organizacją przewozów międzynarodowych z Myślenic. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Dlatego zadbaliśmy o to, aby mogli oni skorzystać z bezpiecznej wysyłki paczek. Oferujemy szybkie dostarczenie przesyłek do Niemiec z Myślenic oraz innych miast w Polsce. Zapewniamy atrakcyjne ceny — zapraszamy!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+