Busy do Holandii, Niemiec i Belgii z Wrocławia

 

kierownicaWrocław należy do największych i najnowocześniejszych miast Polski. Uchodzi także za jedną z najpiękniejszych miejscowości całej Europy. Na tak chlubną opinię Wrocławia wpływa oszałamiająca swą urodą starówka z licznymi bezcennymi zabytkami, jak również urokliwe i wielkopowierzchniowe tereny zielone. We Wrocławiu nie sposób się nudzić, gdyż to jedna z kulturalnych stolic naszego kraju. Bogata oferta koncertów, spotkań autorskich, turniejów sportowych, a także klimatycznych knajpek, klubów i restauracji przyciąga rokrocznie miliony turystów.

Nie dziwi zatem, że właśnie Wrocław regularnie wybiera na swoją siedzibę wiele największych firm polskich i zagranicznych. Dzięki temu zabytkowe budynki sąsiadują ze szklanymi wieżowcami, tworząc oblicze rozrastającej się metropolii. Wiele osób przybywa tutaj w poszukiwaniu intratnej pracy, a znamienite uczelnie kształcą przyszłych liderów rozmaitych branż.

Wybierz nowoczesne przewozy międzynarodowe Optima Bus!

Jako renomowany organizator przewozów międzynarodowych z Wrocławia pragniemy zainteresować naszą ofertą osoby podróżujące służbowo, prywatnie, studentów i wszystkich tych, którzy stawiają na szybki, a zarazem bezpieczny transport za granicę. Nasze usługi realizujemy komfortowymi busami wyjeżdżającymi do Belgii, Holandii i Niemiec z Wrocławia każdego dnia. Naszą jakość opieramy na wysokiej klasy specjalistach oraz nowoczesnych pojazdach, w pełni klimatyzowanych, w których zapewniamy pasażerom dostęp do darmowego WiFi.

W Optima Bus czekają na Was atrakcyjne rabaty. Osobom zaś szczególnie ceniącym wygodę proponujemy formę door-to-door. Usługa przewozu międzynarodowego z Wrocławia rozpocznie się w wybranym przez Was punkcie, skąd zawieziemy Was dokładnie w wyznaczone przez Was miejsce.

Istotną część naszej działalności stanowi doręczanie przesyłek do Niemiec. Wrocław utrzymuje intensywne kontakty z naszym zachodnim sąsiadem, a wielu z Was poszukuje nowego i zaufanego kanału, dzięki któremu paczka lub korespondencja dotrze bezpiecznie pod wybrany adres. Jesteśmy firmą godną zaufania i zapewniamy, że na całej trasie traktujemy przesyłki z należytą pieczołowitością, by dostarczyć je na czas i bez uszkodzeń. Analogiczną usługę zamówicie u nas na teren Belgii oraz Holandii.

Przekonajcie się sami, jak przyjemna może być jazda pod opieką doświadczonej kadry sprawdzonego przewoźnika. Zapraszamy do skorzystania z oferty Optima Bus!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Busy do Niemiec z Wrocławia – tanio i szybko

Szukasz tanich przewozów międzynarodowych z Wrocławia? A może zależy Ci na tym, by w krótkim czasie znaleźć się za zachodnią granicą? Jeśli tak, zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty firmy transportowej Optima Bus! Każdego dnia organizujemy przejazdy na trasach do Niemiec. Z usług mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Osoby, które mieszkają we Wrocławiu lub okolicach i często jeżdżą na Zachód Europy, zachęcamy do regularnego korzystania z naszych środków transportu. Dla stałych Klientów mamy przygotowane specjalne zniżki na przejazdy.

Jeżeli masz do wysłania przesyłkę do Niemiec z Wrocławia, również możesz na nas liczyć. Dostarczymy niemalże każdą rzecz pod wskazany przez Ciebie adres. Aby skorzystać z tej usługi, wystarczy, że wyślesz nam adres odbioru paczki, a także informację o tym, gdzie mamy ją dostarczyć. Zapewniamy, że dotrze ona do adresata w nienaruszonym stanie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o transporcie przesyłek do Niemiec, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Jak wygląda rezerwacja miejsca w busie do Holandii z Wrocławia?

Rezerwacja miejsca w busie do Holandii z Wrocławia jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy, że uzupełnisz formularz znajdujący się na naszej stronie. W odpowiednie miejsca wpisz dane osobowe osoby podróżującej, numer telefonu, datę i miejsce wyjazdu, docelową lokalizację oraz liczbę osób, które planują skorzystać z usługi. Jeśli nie masz możliwości zarezerwowania miejsca w busie drogą internetową, możliwe jest również zabukowanie go telefonicznie. W wiadomości SMS podaj te same informacje, o jakie prosimy podczas wypełniania formularza.

Postaw na komfortową podróż busem do Belgii z Wrocławia

Podróżowanie busem do Europy Zachodniej to ciekawa alternatywa dla innych środków komunikacji publicznej, w tym np. samolotów, pociągów i dalekobieżnych autobusów. Oferowane przez nas busy do Belgii z Wrocławia to idealnie wyważona opcja. Zapewniamy, że usługi są tańsze niż loty, przejazd trwa krócej niż autokarem, a do tego zawozimy pasażerów w dowolne miejsce, co niemożliwe jest w przypadku pociągów. Co więcej, nasi Klienci mają do dyspozycji wygodne i ergonomiczne fotele, klimatyzację, darmowy Internet WiFi oraz odtwarzacze DVD. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat przewozów międzynarodowych z Wrocławia, prosimy o skontaktowanie się z pracownikami firmy Optima Bus.

Facebook - like us Google+