Busy do Holandii, Niemiec i Belgii z Wrocławia

 

kierownicaWrocław należy do największych i najnowocześniejszych miast Polski. Uchodzi także za jedną z najpiękniejszych miejscowości całej Europy. Na tak chlubną opinię Wrocławia wpływa oszałamiająca swą urodą starówka z licznymi bezcennymi zabytkami, jak również urokliwe i wielkopowierzchniowe tereny zielone. We Wrocławiu nie sposób się nudzić, gdyż to jedna z kulturalnych stolic naszego kraju. Bogata oferta koncertów, spotkań autorskich, turniejów sportowych, a także klimatycznych knajpek, klubów i restauracji przyciąga rokrocznie miliony turystów.

Nie dziwi zatem, że właśnie Wrocław regularnie wybiera na swoją siedzibę wiele największych firm polskich i zagranicznych. Dzięki temu zabytkowe budynki sąsiadują ze szklanymi wieżowcami, tworząc oblicze rozrastającej się metropolii. Wiele osób przybywa tutaj w poszukiwaniu intratnej pracy, a znamienite uczelnie kształcą przyszłych liderów rozmaitych branż.

Wybierz nowoczesne przewozy międzynarodowe Optima Bus!

Jako renomowany organizator przewozów międzynarodowych z Wrocławia pragniemy zainteresować naszą ofertą osoby podróżujące służbowo, prywatnie, studentów i wszystkich tych, którzy stawiają na szybki, a zarazem bezpieczny transport za granicę. Nasze usługi realizujemy komfortowymi busami wyjeżdżającymi do Belgii, Holandii i Niemiec z Wrocławia każdego dnia. Naszą jakość opieramy na wysokiej klasy specjalistach oraz nowoczesnych pojazdach, w pełni klimatyzowanych, w których zapewniamy pasażerom dostęp do darmowego WiFi.

W Optima Bus czekają na Was atrakcyjne rabaty. Osobom zaś szczególnie ceniącym wygodę proponujemy formę door-to-door. Usługa przewozu międzynarodowego z Wrocławia rozpocznie się w wybranym przez Was punkcie, skąd zawieziemy Was dokładnie w wyznaczone przez Was miejsce.

Istotną część naszej działalności stanowi doręczanie przesyłek do Niemiec. Wrocław utrzymuje intensywne kontakty z naszym zachodnim sąsiadem, a wielu z Was poszukuje nowego i zaufanego kanału, dzięki któremu paczka lub korespondencja dotrze bezpiecznie pod wybrany adres. Jesteśmy firmą godną zaufania i zapewniamy, że na całej trasie traktujemy przesyłki z należytą pieczołowitością, by dostarczyć je na czas i bez uszkodzeń. Analogiczną usługę zamówicie u nas na teren Belgii oraz Holandii.

Przekonajcie się sami, jak przyjemna może być jazda pod opieką doświadczonej kadry sprawdzonego przewoźnika. Zapraszamy do skorzystania z oferty Optima Bus!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+