Busy do Belgi, Niemiec oraz Holandii z Buska-Zdroju

 

KIEROWCABusko-Zdrój to uzdrowisko, które może pochwalić się imponującą historią. Odprężających kąpieli zażywał tutaj król Władysław Jagiełło i jego żona Jadwiga. Lecznictwo oparte na unikalnych wodach mineralnych – czyli solankach siarczkowo-siarkowodorowych – sprawia, że do Buska-Zdroju przyjeżdżają pensjonariusze z całej Polski. Planujesz wyjazd do pracy lub na zagraniczne wakacje? Sprawdź ofertę przewozów międzynarodowych z Buska-Zdroju Optimabus!

Wygodne przewozy międzynarodowe z Buska-Zdroju

Niezależnie od tego, w jakim celu wybierasz się na Zachód, nasza oferta przewozów międzynarodowych z Buska-Zdroju z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Codziennie organizujemy przewozy nowoczesnymi busami do Niemiec, Holandii i Belgii. W zaledwie 3 minuty możesz zarezerwować bilet, w którego cenę wliczone jest również ubezpieczenie pasażera.
Dlaczego warto wybrać właśnie Optimabus? Oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższego komfortu podróży. Nasze busy do Niemiec, Holandii i Belgii zostały wyposażone z myślą o potrzebach pasażera w każdym wieku. Ci najmłodsi z pewnością będą zachwyceni możliwością obejrzenia ulubionych bajek na DVD. Starsi natomiast mogą skorzystać z darmowej sieci WiFi lub w pełni odprężyć się na wygodnych fotelach. Oferujemy w pełni elastyczne przewozy międzynarodowe z Buska-Zdroju, które są starannie planowane przez wykwalifikowanych logistyków. Z nami dojedziesz pod sam hotel! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Optimabus – zarezerwuj wygodny termin już teraz!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+