Busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Brzeska

 

KIEROWCABrzesko to niewielkie miasto z wielką historią. Prawa miejskie otrzymało już w XIII wieku, co czyni je jedną z najstarszych jednostek administracyjnych w Małopolsce. Brzesko kojarzone jest przede wszystkim z browarem Okocim, produkowanym w przyległej wiosce o tej samej nazwie. Piękny rynek, ratusz i bogate muzea co roku przyciągają miłośników polskiej historii. Na tych, którzy chcieliby zobaczyć odrobinę świata, czeka natomiast oferta firmy przewozowej Optimabus!

Nowoczesnym busem z Brzeska na zachód

Firma Optimabus od lat zajmuje się przewozem międzynarodowym w Brzesku. Oferujemy podróże w trybie “door to door” – zawieziemy Cię dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Wyjeżdżasz na wakacje? Chcesz zarobić lepsze pieniądze zagranicą? Niezależnie od celu Twojej podróży, naszymi busami do Belgii, Holandii i Niemiec dojedziesz pod sam hotel! Stawiamy przede wszystkim na komfort pasażera, dlatego nasi wykwalifikowani logistycy starannie planują każdą trasę. Z nami szybko dotrzesz do celu – dzięki niezwykle wygodnym fotelom i nowoczesnemu wyposażeniu busów nawet nie zauważysz, kiedy będziesz na miejscu.

W Optimabus zajmujemy się również przewozem przesyłek i korespondencji do Niemiec oraz wcześniej wymienionych krajów z Brzeska. Zadbamy o to, aby Twoja paczka trafiła do rąk własnych w nienaruszonym stanie. Masz rodzinę na emigracji i zależy Ci na szybkim dostarczeniu prezentu, ważnego listu lub innej paczki? Zapoznaj się z naszą ofertą przewozów międzynarodowych korespondencji z Brzeska już teraz!






Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+