Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Lublina

 

KIEROWCALublin to urocze miasto wojewódzkie, zwane przez niektórych stolicą wschodniej Polski. Od stuleci było miejscem kluczowym zarówno dla naszego państwa, jak i również Litwy. To właśnie w Lublinie połączyliśmy swoje narody w jeden — Rzeczpospolitą Obojga Narodów. Dzisiaj możemy spacerować po pięknych uliczkach Starego Miasta, gdzie kiedyś przechadzali się litewscy wysłannicy. Lublin organizuje również wiele wydarzeń kulturalnych, takich jak Festiwal Legend Lubelskich czy Jarmark Jagielloński. Bez wątpienia to miasto tętni życiem, jednak z ciekawości lubimy podróżować w różne miejsca.

Przewozy międzynarodowe z Lublina

Nasza firma Optima Bus kieruje swoją ofertę między innymi do lubelskich podróżników. Zapewniamy komfortowe przejazdy busami do Niemiec, Holandii czy Belgii bezpośrednio z Lublina. Dlaczego warto skorzystać z usług Optima Bus? Oferujemy wygodne przejazdy w najodleglejsze zakątki, a ponadto współpraca z Optima Bus to gwarancja bezpieczeństwa.

Nasz zespół tworzą doświadczeni kierowcy, którzy dbają o spokojną podróż. Zapewniamy również możliwość zabrania ze sobą kilku walizek, dzięki temu weźmiesz wszystko, co potrzebujesz! Bagaż podręczny nie musi być obszerny. Dbamy o to, aby nasi podróżnicy nie nudzili się w trakcie jazdy. Dysponujemy busami wyposażonymi w wygodne fotele, a także odtwarzacze DVD i darmowy dostęp do sieci internetowej. Od lat zajmujemy się organizacją przewozów międzynarodowych z Lublina, toteż wiemy w jaki sposób zadbać o naszych podróżnych.

A może chcesz priorytetowo dostarczyć paczkę do naszych zachodnich sąsiadów! Z Optima Bus jest to możliwe! Zapewniamy szybki transport przesyłek do Niemiec i innych zachodnich krajów z Lublina. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+