Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Mielca

 

KIEROWCA W Mielcu znajduje się siedziba największego przedsiębiorstwa z zakresu przemysłu lotniczego — Polskie Zakłady Lotnicze. To niezwykle rozwinięte gospodarczo miasto słynie nie tylko zurbanizowanych terenów, ale również bardzo urokliwych zakątków, takich jak park leśny polodowcowy. Jednak znakiem rozpoznawczym Mielca są zakłady przemysłowe z zakresu motoryzacji oraz lotnictwa. Wiele osób ze względu na wysoko rozwinięty gospodarczo obszar przyjeżdża do tego miasta w celach biznesowych.

Wygodny przejazd z Mielca do Europy Zachodniej

Planujesz podróż do naszych zachodnich sąsiadów lub Niderlandów? Czeka Cię ważne spotkanie biznesowe? Albo po prostu chcesz odwiedzić europejskie kraje? Nasza firma Optima Bus organizuje komfortowe przejazdy. Busy do Holandii, Belgii i Niemiec z Mielca. Naszym podróżnikom zapewniamy pełną wygodę i wiele udogodnień, m.in. dostęp do darmowego Wi-Fi. Podczas jazdy możesz przeznaczyć swój czas na przyjemności — czytanie książek lub oglądanie seriali. Oprócz nowoczesnego wyposażenia pojazdów zapewniamy również atrakcyjne ceny biletów.

Naszą wieloletnią specjalnością są przewozy międzynarodowe z Mielca oraz wielu innych polskich miast. Nie tylko organizujemy bezpieczne i komfortowe przejazdy dla podróżników, ale zajmujemy się również dostarczaniem paczek za granicę. Chcesz, aby Twoja przesyłka dotarła do Niemiec z Mielca w ekspresowym tempie? Koniecznie skontaktuj się z nami!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+