Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Puław

 

KIEROWCAPuławy to znana w Polsce miejscowość, gdyż wraz z leżącym w pobliżu Kazimierzem Dolnym oraz Nałęczowem tworzy tzw. trójkąt turystyczny. Miłośników historii i architektury przyciąga tu przede wszystkim niezwykły, barokowy pałac Czartoryskich oraz ciekawa budowla stojąca w okazałym przypałacowym parku, jaką jest Świątynia Sybilli. Już od XIX w. w Puławach tworzone były instytucje naukowe, a w międzywojniu intensywnie zaczął rozwijać się przemysł. Zmienił on niewielkie miasteczko w ośrodek przemysłowy, co przyspieszyło zwłaszcza zbudowanie tu Zakładów Azotowych w latach 60-tych. Dziś “Azoty” są największym producentem nawozów sztucznych w Polsce. Współczesne Puławy objęte są bezprzewodowym, publicznym dostępem do Internetu, który jest realizowany przez 20 nadajników w różnych częściach miasta.

Jeśli czeka Cię wyjazd za granicę i nie wyobrażasz sobie podróży bez korzystania z bezpłatnego połączenia internetowego, oferta przewozów międzynarodowych z Puław Optima Bus to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Puław z bezpłatnym WiFi

OJesteśmy nowoczesnym przewoźnikiem, który doskonale rozumie Twoją potrzebę stałego dostępu do Internetu. Nasze busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Puław pokonują z pasażerami dalekie trasy. Dlatego zadbaliśmy o to, abyś mógł wygodnie rozsiąść się w regulowanym fotelu i swobodnie pracować na laptopie lub korzystać ze smartfona w połączeniu z siecią. Nasze pojazdy wyposażone zostały w darmowe WiFi, dzięki czemu w razie potrzeby będziesz online przez cały czas trwania podróży. To nie wszystko! W każdym naszym busie do Niemiec, Holandii i Belgii z Puław znajduje się odtwarzacz DVD. Obejrzenie ciekawego filmu z pewnością sprawi, że nawet najdłuższy kurs upłynie szybko i przyjemnie. Nasi logistycy pracują nad tym, aby odebrać Cię z wybranego przez Ciebie miejsca i dowieźć do celu najlepszą drogą pod kątem płynności przejazdu. Posługujemy się systemem namierzania pojazdu, stale weryfikując wiedzę o lokalizacji znajdujących się w trasie busów. Monitorowanie natężenia ruchu pomaga kierowcom ominąć korki i inne utrudnienia na trasie.

Dewizą Optima Bus jest bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych pasażerów. W cenę biletów na busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Puław wliczone jest ubezpieczenie każdego podróżującego. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Ponieważ każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, z dumą możemy stwierdzić, że wiele osób decyduje się korzystać z naszych przewozów międzynarodowych z Puław regularnie. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, którym nas obdarzają, dlatego stałych klientów obejmują specjalne zniżki i promocje.

Jedną z koronnych cech naszej działalności jest elastyczność. Nie tylko obsłużymy Cię w najwygodniejszym dla użytkownika systemie door-to-door, ale dzięki obszernym przestrzeniom bagażowym możemy także dostarczyć Twoje przesyłki do Niemiec z Puław. Paczki lub korespondencję doręczymy również w dowolne miejsce na terenie Holandii i Belgii lub odbierzemy je za granicą i przywieziemy do Ciebie.

Czekamy na Twój telefon, mail lub SMS! Na naszej stronie znajdziesz także przejrzysty formularz rezerwacyjny.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+