Busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Bełchatowa

 

KIEROWCABełchatów to jedno z największych miast w województwie łódzkim. Zasłynęło w Europie przede wszystkim z prężnie rozwijającego się przemysłu włókienniczego – w XIX wieku to właśnie tutaj odbywała się największa produkcja tekstyliów. Dzisiaj Bełchatów słynie przede wszystkim z ogromnych złóż węgla brunatnego oraz imponującej kopalni. Według pewnych źródeł widać ją nawet z kosmosu! 200 metrów głębokości, 12 kilometrów długości i 3 kilometry szerokości czynią ją jedną z największych kopalni na świecie.

Podróżuj prosto z Bełchatowa na zachód Europy!

Bełchatowianie często decydują się na szukanie lepszych zarobków zagranicą. Wtedy z pomocą przychodzi Optimabus! Oferujemy przejazd nowoczesnymi busami do Niemiec, Holandii lub Belgii prosto z Bełchatowa. Gwarantujemy komfortową podróż w trybie “door to door” – zawieziemy Cię tam, gdzie akurat tego potrzebujesz. Świadczymy również usługi transportu przesyłek do Niemiec, Holandii i Belgii.

Nasze pojazdy wyposażone są w takie udogodnienia, jak odtwarzacz DVD, klimatyzacja, a także własna sieć WiFi. Jesteśmy przekonani, że podczas przejazdu do nowego miejsca pracy nie będziesz się nudził! Nasze busy realizujące przewozy międzynarodowe z Bełchatowa oferują również dużą przestrzeń bagażową. Nie musisz więc martwić się o to, że pewne przedmioty będą musiały poczekać aż do Twojego kolejnego przyjazdu do Polski! Wygodne siedzenia natomiast gwarantują pełen komfort oraz możliwość przybrania dowolnej, wygodnej pozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+