Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Rudy Śląskiej

 

KIEROWCA
Ruda Śląska leży w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Od początku tereny te były związane z wydobyciem rud metali, a ostatecznie odkryto tu obfite złoża węgla kamiennego. Przyciągnęły one do Rudy Śląskiej wielu przedsiębiorców, którzy zakładali kopalnie, cegielnie oraz huty. Zwiększenie ilości miejsc pracy skutkowało wzrostem liczby mieszkańców i dalszym rozwojem innowacyjnej gospodarki. Ruda może się pochwalić faktem, że już w XIX w. zamontowano tutaj oświetlenie elektryczne. Długa tradycja renomowanych przedsiębiorstw sprawia, że Ruda Śląska jest kuźnią talentów. Z miejscowości wywodzi się wielu doskonałych fachowców branż przemysłowych.

Pochodzisz z Rudy Śląskiej lub jej okolic i podjąłeś pracę za granicą? Jako profesjonalna firma transportowa specjalizująca się w przewozach międzynarodowych m.in. z Rudy Śląskiej wiemy doskonale, jak ważny jest dla Ciebie szybki i bezpieczny transport.

Zaufany partner w podróży z Rudy Śląskiej

Jesteśmy firmą o bogatym doświadczeniu w przewozach międzynarodowych osób. Dysponujemy nowoczesną flotą busów do Niemiec, Belgii i Holandii, które kursują z Rudy Śląskiej codziennie, abyś mógł swobodnie przemieszczać się między Polską a zagranicą. Jedziesz do miejsca docelowego po raz pierwszy? Odbierzemy Cię z wybranego przez Ciebie punktu i dowieziemy dokładnie pod wskazany adres. Z nami zaoszczędzisz pieniądze na taksówkę i nie musisz obawiać się konieczności poruszania się lokalną komunikacją.

W naszych busach do Niemiec, Holandii i Belgii wyruszających z Rudy Śląskiej możesz być pewny wygodnych foteli, w których przyjmiesz ergonomiczną pozycję. Bezpłatne WiFi gwarantuje dostęp do Internetu, kiedy musisz pracować na laptopie lub po prostu lubisz korzystać ze smartfona. Jeśli zechcesz, czas podróży uprzyjemni Ci znajdujący się na pokładzie odtwarzacz DVD. Nasze pojazdy są klimatyzowane, co daje pełny komfort przejazdu również podczas upałów.

Celem naszej firmy jest zapewnienie Ci pozytywnych doznań w trakcie całej naszej współpracy. Już na etapie składania zamówienia na transport udostępniamy różne ścieżki kontaktu, abyś mógł wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Nie przepadasz za rozmowami telefonicznymi? Użyj przejrzystego formularza rezerwacyjnego na naszej stronie www lub wyślij do nas maila albo SMS.

Dostarczamy także przesyłki do Niemiec, Holandii i Belgii z Rudy Śląskiej i nie tylko. Wystarczy, że podasz swoje imię i nazwisko, datę wyjazdu, dokładne adresy odbioru oraz punktu docelowego. Jeden z naszych busów do Niemiec, Belgii lub Holandii przyjedzie po Ciebie lub Twoją paczkę do Rudy Śląskiej i odwiezie w ustalone miejsce.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Serdecznie zachęcamy do kontaktu!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+