Busy do Niemiec, Belgii oraz Holandii z Lubaczowa

 

KIEROWCALubaczów to niewielka miejscowość zlokalizowana na terytorium województwa podkarpackiego. Znajduje się bardzo blisko granicy z Ukrainą oraz nieopodal węzłów drogowych, które pozwalają na wygodny transport zarówno na wschód, jak i na zachód. To właśnie umożliwia nam świadczenie dla Was usług, a są to przewozy międzynarodowe z Lubaczowa! Chcecie udać się na zachód Europy? W takim razie nie zwlekajcie i skontaktujcie się z nami!

Przewozy międzynarodowe nowoczesnymi busami z Lubaczowa

Holandia i Belgia to kraje, które wybiera wiele osób, jeśli chodzi o wyjazd w celach zarobkowych. Nie ma się zresztą co dziwić, rąk do pracy zawsze tam potrzeba, a wypłaty w Euro tylko bardziej motywują do podróży. Jednak… w jaki sposób znaleźć transport i na co postawić? Zostawcie to nam! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę, dzięki której raz-dwa znajdziecie się w docelowym miejscu. Przewozy osób, jakie organizujemy, odbywają się nowoczesnym taborem busów, które wyposażono w ergonomiczne fotele, a także klimatyzacje czy ogrzewanie. A może chcielibyście wybrać się do Niemiec? To również żaden problem, bo proponujemy busy do Niemiec z Lubaczowa przewożące zarówno ludzi, jak i przesyłki do Niemiec. Macie jakieś wątpliwości albo ewentualne pytania? Jeżeli tak — śmiało się z nami skontaktujcie, a udzielimy wszelkich wyjaśnień od A do Z!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+