Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Oleśnicy

 

KIEROWCA Symbolem Oleśnicy bez wątpienia jest przepiękny, czteroskrzydłowy zamek powstały w XIII wieku. Obiekt był kilkukrotnie przebudowywany. Obecnie zamek jest reprezentantem stylu renesansowego. Niedaleko niego znajduje się kolejny charakterystyczny zabytek dla tego miasta — Brama Wrocławska, zwana kiedyś Trzebnicką. Wniesiono ją w okolicy XIV wieku. Wieża wraz z murami obronnymi tworzy bardzo efektowną fortyfikację. Choć Oleśnica oferuje wiele ciekawych obiektów do zwiedzania, można kontynuować swoją wycieczkę krajoznawczą poza granice Polski, np. do Drezna.

Wycieczka po Europie z Optima Bus!

Zwiedziłeś już Oleśnicę i chcesz zwiedzić inne miejsca? A może mieszkasz w tym mieście i chcesz wyjechać na urlop do Europy Zachodniej? Zarezerwuj bilety na podróż z Optima Bus! Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny z zachowaniem najwyższych standardów. Nasze busy do Niemiec, Holandii czy Belgii wyruszające z Oleśnicy wyposażone są we wszelkie udogodnienia wpływające na komfort podróżowania. Mowa tutaj o wygodnych fotelach pozwalających na ucięcie sobie drzemki, klimatyzacji dającej uczucie przyjemnego chłodu w upalne dni oraz dostępie do darmowego WiFi.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+