Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Mysłowic

 

KIEROWCA Jednym z najstarszych miast na Górnym Śląsku są Mysłowice. Jego najbardziej rozpoznawalnym obiektem była Wieża Bismarcka wybudowana w 1907 roku. Po 27 latach została zburzona, a na jej miejscu znajduje się ogromny kamień z rozbiórki dodatkowo oznakowany tablicą informacyjną. W Mysłowicach powstał pierwszy szpital na Śląsku. Bez wątpienia to miasto ma niezwykle bogatą historię. Obecnie to dom około 75 tysięcy ludzi, którzy często podróżują w różne miejsca i w różnych celach.

Transport do pracy wygodnym busem Optima Bus!

Pracujesz za granicą w jednym z krajów Europy Zachodniej? Chcesz tanio, wygodnie i bezpiecznie przemieścić się w wybrane miejsce? Nie szukaj dalej! Organizujemy przewozy międzynarodowe z Mysłowic i nie tylko. Od lat specjalizujemy się w tej branży, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom usługi najwyższej jakości. Busy kursują do Niemiec, Holandii i Belgii z Mysłowic. Bez wątpienia jest to bardzo długa trasa, dlatego pojazdy powinny zapewniać podróżnikom najlepsze warunki. Nasze busy wyposażone są w odtwarzacz DVD, klimatyzację oraz darmowy dostęp do WiFi. Jednak największy atut naszych pojazdów to wygodne fotele, które pozwolą na spokojną drzemkę w trakcie podróży.

Oprócz bezpiecznego przejazdu do pracy za granicą oferujemy również dostarczenie przesyłek do Niemiec z Mysłowic. Zapewniamy atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę! Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług — zadzwoń lub napisz do nas! Poinformujemy Cię o szczegółach oferty.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+