Busy do Belgi, Niemiec oraz Holandii z Bochni

 

KIEROWCABochnia to wyjątkowe w województwie małopolskim, które często nazywa się “małym Krakowem”. Tytuł ten zawdzięcza rynkowi, zbudowanemu u schyłku panowania Kazimierza Wielkiego. W Bochni możemy również znaleźć najstarszą w Polsce kopalnię soli, która przez wiele lat była miejscem pracy Małopolan z całego regionu. Miasto zasłynęło także z niezwykłej inicjatywy, jaką jest Muzeum Motyli Arthropoda – zebrano w nim ponad 5 tysięcy okazów z całego świata. Chociaż Bochni ciężko się nudzić, z pewnością niejeden Bochnianin marzy o wakacjach zagranicą. Wtedy warto skorzystać z oferty Optimabusu!

Przewozy międzynarodowe z małopolskiej Bochni

Firma przewozowa Optimabus powstała z myślą o jak najwyższym komforcie bocheńskich podróżników. Już od kilku lat zajmujemy się organizowaniem transportów międzynarodowych nie tylko osób, ale również przesyłek. Nasze nowoczesne busy codziennie pokonują wielokilometrowe tracy do Niemiec, Holandii i Belgii z małopolskiej Bochni.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Optimabus oferuje niezwykle komfortowe przewozy międzynarodowe z Bochni w nowoczesnych pojazdach. Nasze busy są wyposażone m.in. w odtwarzacze DVD, moduł WiFi, klimatyzację, a także wygodne fotele. Nawet nie zorientujesz się, kiedy dojdziesz na miejsce! W cenę biletu przewozu busami Optimabus do Niemiec, Holandii lub Belgii z Bochni wliczone jest również ubezpieczenie dla każdego pasażera. Bezpieczeństwo naszych klientów to priorytet – dlatego zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych pracowników, posiadających doświadczenie w dziedzinie logistyki. Skorzystaj z naszej oferty już teraz i wybierz się na wymarzone wakacje!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+