Busy do Niemiec, Holandii oraz Belgii z Katowic

 

KIEROWCANikogo na pewno nie zdziwi fakt, że Katowice są nad wyraz zindustrializowanym miastem, które ma ogromne znaczenie dla polskiej gospodarki. Liczne fabryki, huty, ośrodki wydobywcze, ale nie tylko, ponieważ prężnie działa także turystyka ze względu na liczne zabytki, jak i sektor edukacji. Nie bez znaczenia okazuje się także rozwinięta infrastruktura drogowa. A co my mamy wspólnego z tym miastem? Jesteśmy gotowi zaproponować usługi transportowe, czyli busy do Holandii, Niemiec i Belgii z Katowic.

Profesjonalne przewozy międzynarodowe — Katowice-Europa

Choć wyjazd zagranicę często kojarzy się z poszukiwaniem lepiej płatnego miejsca pracy, nie zawsze to jedyny powodów. Co jeszcze wchodzi w grę? Między innymi wakacyjna podróż, a nawet chęć udania się na jakąś uroczystość czy też koncert. Mieszkacie w Katowicach i chcielibyście się udać do jednego z zachodnich miast? Pomożemy Wam — dla nas to przysłowiowa pestka! Zorganizujemy transport i zabierzemy Was z preferowanej lokalizacji, a więc… w drogę!

Co jednak zrobić, gdy do naszych bliskich, którzy osiedlili się w Niemczech, chcielibyśmy wysłać paczkę? Czy to takie trudne jak może się wydawać na pierwszy rzut oka? Oczywiście, że nie! Przygotujcie pakunek i odpowiednio go zabezpieczcie, a my zatroszczymy się o resztę. Zadzwońcie, a przyjedziemy odebrać przesyłki do Niemiec z Katowic, a dokładniej z miejsca, jakie zostanie przez Was wskazane. Jesteście zainteresowani? W takim razie nie zwlekajcie — skontaktujcie się już teraz!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+