Busy do Belgii, Holandii oraz Niemiec z Jarosławia

 

KIEROWCASzybkie i bezpieczne przewozy międzynarodowe z Jarosławia

Jarosław to podkarpacka miejscowość, której historia może zadziwić niejedną osobę. Z jakiego powodu? Przede wszystkim chodzi o jej bogactwo sięgające… czasów neolitu, a więc epoki kamienia! W średniowieczu Jarosław stanowił z kolei ważny ośrodek handlowy, co było spowodowane doskonałym połączeniem ze Wschodem. Dobra lokalizacja widoczna jest zresztą po dziś dzień, gdyż między innymi przez Jarosław przebiega autostrada łącząca Ukrainę z Niemcami. Właśnie tą drogą jesteśmy gotowi Was przewieźć, oferując wygodne busy do Niemiec, Holandii czy Belgii z Jarosławia!

Transport do pracy za granicę? Żaden problem!

Wyjazd za granicę w poszukiwaniu miejsc pracy nigdy nie jest prostym wyborem. Nie ma się zresztą co dziwić — rozłąka, bariery językowe, ale też nieznajomość danego miejsca to tylko kilka z często poruszanych „negatywów”. Kolejnym kłopotem może okazać się sam przejazd, bo przecież by dojechać do Holandii czy Belgii trzeba przemierzyć ponad 1000 kilometrów! Na co się w takim razie zdecydować? Na nasze usługi transportowe! Przewieziemy Was ze wskazanego punktu do punktu B – door-to-door!

A może chodzi o transport przesyłki do Niemiec z Jarosławia? Żaden problem, zajmiemy się także i tym! Kiedy tylko przygotujecie pakunek do drogi i go porządnie zabezpieczycie, my go odbierzemy i dostarczymy tam, gdzie trzeba. Co nas cechuje? Szybkość, niezawodność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy — możecie liczyć na nas zawsze i wszędzie!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+