Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Starachowic

 

kierownicaHistoria miasta związana jest z legendarną Fabryką Samochodów Ciężarowych. Dzięki słynnym i niezastąpionym niegdyś Starom Starachowice rozwinęły się oraz dynamicznie rozbudowały, stanowiąc jeden z najważniejszych ośrodków motoryzacyjnych w PRL. Tradycja wytwarzania dużych pojazdów nie zamarła i do dziś pod szyldem doskonale rozpoznawalnej marki MAN produkowane są tu autobusy. Specjalna Strefa Ekonomiczna “Starachowice” sprzyja dalszemu rozwojowi tego interesującego ośrodka miejskiego.

Przewozy międzynarodowe ze Starachowic to pasja Optima Bus!

Motoryzacja oraz przewóz osób jest wielką pasją profesjonalnej kadry Optima Bus. Celem naszej działalności jest realizowanie nowoczesnych przewozów międzynarodowych m.in. ze Starachowic. Każdego dnia nasze komfortowe busy do Niemiec, Belgii i Holandii przewożą Starachowiczan na miejsce docelowe – szybko oraz bezpiecznie. Istniejemy dla wszystkich, którzy mieszkając w Starachowicach oraz okolicznych miejscowościach, chcą odbyć podróż wygodnie, bezpiecznie i za przystępną cenę.

Nasze busy do Niemiec, Belgii i Holandii wyjeżdżające ze Starachowic każdego dnia są synonimem przyjemnej jazdy pod okiem doświadczonych kierowców, którzy będą służyć Wam pomocą na każdym etapie trasy. Czuwamy nad maksymalną efektywnością realizacji usług przewozowych, monitorując na bieżąco natężenie ruchu oraz stosując nowoczesny system namierzania pojazdu. Pragniemy podkreślić, że w cenę biletu wliczone jest ubezpieczenie każdego pasażera. Jeśli jesteście zainteresowani regularnym korzystaniem z naszych busów do Niemiec, Belgii i Holandii ze Starachowic, w podziękowaniu mamy dla Was liczne promocje, rabaty oraz oferty specjalne.

Zdajemy sobie sprawę, że długa podróż z najmłodszymi milusińskimi może stanowić dla opiekunów wyzwanie, dlatego od ceny za naszą usługę transportową odliczamy 20-złotowy upust. Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferowanej opcji door-to-door. Dzięki niej możecie skupić się na przyjemnym przemieszczaniu się wygodnymi, klimatyzowanymi busami bez konieczności męczącego dojazdu na lotnisko czy dworzec kolejowy oraz martwienia się, jak dotrzecie pod interesujący Was adres za granicą. Przyjedziemy pod Wasze drzwi i dowieziemy bezpośrednio do wskazanego punktu.

Zastanawiacie się, jak nadać przesyłkę do Niemiec ze Starachowic? Zapoznajcie się naszą usługą doręczania paczek i korespondencji! Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie Wasze pytania.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+