Busy do Holandii, Belgii i Niemiec z Warszawy

 

kierownicaW Warszawie jako Mieście Stołecznym bije serce Polski. Jej obfitująca w trudne i zarazem bohaterskie dzieje historia odzwierciedla nasz narodowy charakter. Niemal doszczętnie zniszczona przez hitlerowców podczas II wolny światowej dumnie podniosła się z ruin, by stać się jedną z najbardziej fascynujących stolic współczesnej Europy. Warszawa stanowi centrum polityczne, biznesowe oraz kulturalne kraju. Rokrocznie odwiedzana jest przez miliony turystów. To tutaj mają siedzibę polskie władze centralne i odbywają się najistotniejsze wydarzenia. Miasto nigdy nie zasypia i stale zaskakuje zarówno przyjezdnych, jak i Warszawian nieustannymi przeobrażeniami, imponując konsekwentnym dążeniem ku nowoczesności.

Optima Bus – nowoczesna forma przewozów z Warszawy

Zarówno stałych, jak i tymczasowych mieszkańców każdej stolicy często cechuje wyjątkowa mobilność. Konieczność podtrzymywania żywych kontaktów biznesowych, podejmowanie nauki oraz pracy za granicą, ciekawość świata, miłość do zabytków – przyczyny odbywania regularnych podróży są przeróżne. Jako profesjonalny organizator przewozów międzynarodowych z Warszawy doskonale rozumiemy potrzebę możliwości szybkiego, a zarazem komfortowego przejazdu do obranego celu. Optima Bus dysponuje nowoczesną flotą busów jeżdżących do Belgii, Holandii i Niemiec z Warszawy oraz z powrotem. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm wysyłających pracowników za granicę w grupach, dla których przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

W klimatyzowanych wnętrzach busów czekają na Was ergonomiczne fotele, ułatwiające oddanie się relaksowi. Zdajemy sobie sprawę, iż część podróżnych w czasie jazdy pracuje online, dlatego gwarantujemy dostęp do Internetu poprzez darmowe WiFi. Zapewniamy, że na każdym etapie podróży nad wygodą oraz bezpieczeństwem pasażerów czuwać będzie grono najwyższej klasy specjalistów. Logistycy opracowują przebieg tras pod kątem maksymalnej optymalizacji, zaś doświadczeni kierowcy Optima Bus na bieżąco monitorują sytuację na drodze i służą podróżującym wszelką pomocą. Zależy nam, by każdy podróżny czuł się wyjątkowo, a przejazd z nami pozostawił jak najlepsze wspomnienia.

Poruszanie się po metropolii z bagażami może być uciążliwe i sprawiać trudność. Z myślą o Waszej wygodzie realizujemy usługę door-to-door. W jej ramach właściwy bus do Belgii, Holandii lub Niemiec z Warszawy odbierze pasażera spod jego drzwi i dowiezie dokładnie w wyznaczony przez niego punkt. Naszą ofertę rozszerzyliśmy ponadto o możliwość nadania przesyłki do Niemiec, Belgii i Holandii z Warszawy, co oznacza, że Optima Bus przejmie od Was korespondencję lub paczkę i bezpiecznie dostarczy je adresatowi.

Jak można skorzystać z naszych usług? Z łatwością zamówcie je poprzez SMS lub formularz rezerwacyjny na naszej stronie. Serdecznie zachęcamy także do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Przewozy międzynarodowe z Warszawy

Warszawa to dobrze skomunikowane miasto, dlatego wyjazd ze stolicy za zachodnią granicę Polski jest prosty. Klienci naszej firmy transportowej mogą liczyć na szybkie, bezpieczne i komfortowe przewozy międzynarodowe z Warszawy do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Zawozimy przede wszystkim ludzi, jednakże zajmujemy się także transportem paczek i korespondencji. Jeśli mieszkasz poza Warszawą, nie musisz przejmować się przemieszczaniem po dużym mieście z ciężkim bagażem – podjedziemy po Ciebie. Tak samo sytuacja wygląda, gdy masz przesyłkę do Niemiec z Warszawy. Poinformuj nas, skąd mamy zabrać paczkę i w jakie miejsce ją dostarczyć, a resztą zajmą się pracownicy Optima Bus.

Busy do Holandii z Warszawy

Oprócz busów do Niemiec z Warszawy nasza oferta obejmuje także przejazdy do Holandii. Na każdym etapie podróży dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów. W związku z tym zawsze korzystamy z nowoczesnych samochodów, które przed wyjazdami są dokładnie sprawdzane. Weryfikacja stanu technicznego aut pozwala zminimalizować ryzyko awarii w trakcie jazdy. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, na trasach do Holandii jeżdżą wyłącznie doświadczeni kierowcy. Ponadto dokładnie planujemy przejazdy i na bieżąco sprawdzamy sytuację, jaka panuje na drodze. To wszystko sprawia, że nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie w busach do Holandii z Warszawy.

Busy do Belgii z Warszawy – stawiamy na wygodę

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kilkugodzinna jazda samochodem może być męcząca. W związku z tym pasażerów, którzy jadą do Belgii z Warszawy, transportujemy nowoczesnymi busami. Zostały one wyposażone w wygodne, regulowane fotele. Dzięki nim nie odczujesz zmęczenia nawet po długiej trasie. Aby zwiększyć komfort Klientów, w pojazdach można korzystać z darmowego Internetu bezprzewodowego, a także z odtwarzaczy DVD. W ten sposób dbamy o to, by czas w trakcie jazdy busem do Belgii z Warszawy mijał szybciej, a pasażerowie mieli możliwość zrelaksowania się.

Facebook - like us Google+