Busy do Niemiec, Holandii oraz Belgii z Końskich

 

KIEROWCANowoczesne busy z Końskich

Końskie to niewielka miejscowość położona na terytorium województwa świętokrzyskiego. Miasteczko to słynie z dobrze prosperującej gospodarki, z czego uwagę zwraca przede wszystkim przemysł metalurgiczny, a także znajdujące się tu wytwórnie płytek ceramicznych. Poza tym miasto Końskie jest doskonale połączone, jeśli chodzi o węzły drogowe, co umożliwia nam świadczenie takich usług jak busy do Niemiec, Holandii czy Belgii z Końskich.

Sprawny transport z Polski na Zachód

Szukacie sprawdzonego przewoźnika, dzięki któremu udacie się w podróż do Belgii lub Holandii ot, po prostu na wakacje lub na koncert? Dobrze trafiliście! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę transportową, dzięki której raz-dwa dojedziecie tam, gdzie tylko chcecie. Skąd wyjeżdżamy? Nie mamy ustalonego miejsca wyjazdu — wystarczy, że się z nami skontaktujecie, a my po Was przyjedziemy. Innymi słowy, gwarantujemy door-to-door! Możecie mieć pewność, że przewozy międzynarodowe to dla nas przysłowiowa pestka! A co, jeżeli nie chcecie jechać zagranicę, ale stoicie przed zadaniem wysłania paczki do jednego z wcześniej wspomnianych krajów? Nie musicie się niczym martwić — dowieziemy Wasze przesyłki do Niemiec, Belgii albo Holandii. Nowoczesny tabor, jaki posiadamy, daje pewność, że ładunek dotrze kompletny i bez żadnych uszkodzeń. Jesteście zainteresowani naszymi usługami? Nie zwlekajcie — skontaktujcie się z nami już dziś!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+