Busy do Holandii, Niemiec i Belgii z Garwolina

 

kierownicaW czasach II Wojny Światowej, Garwolin został zniszczony w 70% przez siły zbrojne. Ciężko w to uwierzyć, ponieważ dzisiaj jest to jedno z najpiękniejszych miast w województwie mazowieckim. Malownicze krajobrazy, liczne jeziora oraz tętniące zielenią lasy z pewnością koją nerwy mieszkańców. Dla tych, którzy poszukują lepszych zarobków zagranicą, uruchomiliśmy przejazdy międzynarodowe do Europy Zachodniej prosto z Garwolina!

Szybkie przejazdy międzynarodowe z Garwolina

Nasze busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Garwolina codziennie wożą setki Polaków pracujących zagranicą. Dlaczego wybierają akurat nas? Przede wszystkim ze względu na cenę – gwarantujemy, że nigdzie nie znajdziesz tak tanich biletów! Warto wspomnieć również o ubezpieczeniu dla każdego pasażera, którego koszt wlicza się w cenę przejazdu. W naszych busach do Holandii, Niemiec i Belgii możesz czuć się w pełni bezpiecznie! W Optimabus oferujemy również elastyczne trasy, planowane przez naszych wykwalifikowanych logistyków. Chcesz być na miejscu jak najszybciej – doskonale to rozumiemy. Dlatego gwarantujemy podróż najkrótszą z możliwych tras i szybkie dotarcie do celu.

Dla stałych klientów, którzy korzystają regularnie z naszych przewozów międzynarodowych z Garwolina, oferujemy atrakcyjne zniżki. Przyjeżdżaj do rodziny do Polski kiedy chcesz! Pozostajemy do Twojej dyspozycji nawet w święta i dni wolne od pracy. Planujesz pierwszy wyjazd do pracy? A może chcesz wyrobić kartę stałego klienta? Skontaktuj się z Optimabus już teraz!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+