Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Pabianic

 

KIEROWCA Pabianice to niezwykle urokliwe miasto położone niedaleko Łodzi. Jednym z obiektów, które po prostu trzeba zobaczyć, jest Dwór Kapituły Krakowskiej, zwany potocznie „zamkiem”. Zaraz obok znajduje się rozległy i piękny Park Słowackiego. Zarówno dwór, jak i teren zielony położony jest nad rzeką Dobrzynką. Niedaleko znajduje się plac do gry w szachy — to prawdziwy raj dla miłośników tej gry planszowej. A Ty co lubisz robić w wolnym czasie? Może podróżować? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Zwiedzaj Europę z Optima Bus!

Szukasz firmy, która organizuje przewozy międzynarodowe z Pabianic? Skontaktuj się z Optima Bus! Zajmujemy się organizacją bezpiecznych i komfortowych przejazdów do Europy Zachodniej. Nasze busy do Belgii, Holandii i Niemiec kursują z różnych zakątków Polski — również z Pabianic. Nieważne czy chcesz wyjechać w celach biznesowych lub turystycznych – z Optima Bus dotrzesz bezpiecznie w wybrane miejsce. Oferujemy również możliwość skorzystania z usługi „door to door”, dzięki której odbierzemy i zawieziemy Cię pod wskazany adres. Podróżując naszymi busami, nie musisz martwić się o dyskomfort. Wyposażone są we wszelkie udogodnienia — wygodne fotele z dużą ilością miejsca, klimatyzację czy dostęp do darmowego WiFi. Zapomnij o podróży w ciasnym busie!

Dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom szeroki wachlarz usług. Dlatego oprócz przewozów międzynarodowych zajmujemy się dostarczaniem przesyłek do Niemiec, Holandii czy Belgii zarówno z Pabianic, jak i innych miast. Gwarantujemy, że paczki zostaną doręczone w nienaruszonym stanie i w ekspresowym tempie. Zapewniamy atrakcyjne ceny — zapraszamy!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+