Busy do Niemiec, Belgii i Holandii z Tarnowa

 

kierownicaTarnów jest ważnym centrum turystycznym, kulturalnym oraz gospodarczym Małopolski. Miasto obfituje w tak liczne zabytki, że jak głosi fama – więcej ich mamy okazję podziwiać jedynie w Krakowie. W Tarnowie przeszłość przeplata się z nowoczesnością. To tutaj znajduje się siedziba Grupy Azoty – największej grupy kapitałowej branży chemicznej w Polsce, jak również Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego. Nie dziwi zatem, iż tak ważny ośrodek, jakim jest Tarnów, stanowi ważny węzeł komunikacyjny przy linii kolejowej oraz autostradzie A4.

Busy do Holandii, Belgii i Niemiec nawigujemy nowocześnie

Jako firma zajmująca się przewozami międzynarodowymi z Tarnowa, podczas realizacji naszych usług skupiamy się na bezpiecznym dowiezieniu Was do upragnionego celu podróży. Niemniej ważny jest dla nas Wasz komfort oraz wygoda przemieszczania się busami. Dlatego na trasie rozplanowane są regularne postoje w odpowiednich lokalizacjach, a całość przejazdu szczegółowo opracowywana jest przez naszych logistyków, by przebiegł on szybko i bez zakłóceń. Ponieważ każdy wyjazd jest przygodą, doświadczony przewoźnik potrafi w razie potrzeby przekonfigurować założenia, by dostosować się do warunków panujących na danej drodze. W tym celu profesjonalni kierowcy Optima Bus monitorują na bieżąco natężenie ruchu, a wszystkie busy do Holandii, Belgii i Niemiec z Tarnowa objęte są nowoczesnym systemem namierzania pojazdu.

Czy poznaliście już zalety usługi door-to-door albo dopiero zamierzacie się o nich przekonać? W jej ramach nasz bus przyjedzie po Was pod wskazany adres, po czym zawiedzie dokładnie tam, dokąd zmierzacie. Dzięki temu nie musicie już się martwić, czy na miejscu zdążycie na autobus bądź metro. Co zrobić, by Wasza paczka lub korespondencja, którą zamierzacie wysłać do adresata za granicę, bezpiecznie do niego dotarła? Wyślijcie z nami w podróż swoje przesyłki do Niemiec z Tarnowa – a jeśli potrzebujecie – również do Belgii i Holandii. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji oraz firm.

Jak dokonać rezerwacji w Optima Bus? Skorzystajcie z najbardziej przyjaznego dla Was kanału – poprzez formularz rezerwacyjny, za pomocą SMS lub zadzwońcie do naszych konsultantów. Odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i przybliżą możliwości uzyskania atrakcyjnych rabatów.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Optima Bus. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu rezerwacyjnym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Facebook - like us Google+